bugün

Delidolu ergenler ve ergenliği çoktan geçenler; çevrenize iyi bakın lütfen. Tabiattan insana yaratılan ne varsa hepsine iyi bakın.
Ben sıkıldım gidiyorum.
Sosyal olmak bu ise siktir ettim gitti kısacası istemiyorum.
Saygılar ışıkla kalın.
Sıçamlıyım.
bunu buraya yazmak ne kadar doğru ama içimden geldiği için, söylemek istediklerim için yazıyorum; allahım, hatalarımdan ve günahlarımdan senin merhametine sığınmak istiyorum. halen hayatta ve yaşamım iyi kötü devam ettiği için sürece sana yalvarmak istiyorum, umarım affettiğin ve son bir kez daha şans verdiğin kulların arasına nail olurum. hayırlı geceleriniz, iyi sahurlar olsun.
Hiçbir şey söylemek istemiyorum. Sadece susmak istiyorum ve izlemek.
Bütün bunlar olurken kimse görmesin ve duymasın istiyorum.
Mutlu bir hayat ve biraz tebessüm başka ne olabilir ki ?.
Her şeyi değil ama ilk adımı genelde erkeklerden bekler kadınlar. Hepimiz değil ama çoğunluğumuz öyle.

Bir erkek reddedilirse en fazla birkaç güne diğer kıza yazmaya başlar. Bir kız reddedilirse en az 3 ay hayata küser.

Üç aydır kadın danışanımın derdini dinliyorum. Bu normal, bunun için para alıyorum. Ağlamayı bıraktığı anda devamlı bana laf sokuyor. Erkek olsam tüm erkeklere hassas deyip geçiştireceğim de benimle derdini çözebilmiş değilim.

Kadına, sizi başka bir psikoloğa yönlendireyim diyorum onu da kabul etmiyor. Arkamdan herkese övüyormuş, yüzüme karşı tam bir kötü kadın Ferhunde, aşağılık kompleksi içinde. Olm bunun tam tersi olmaz mı ya?

Psikoloji okumak için götünü yırtan arkadaşlar görüyorum, üzülüyorum! Tünelin ortasında sinir krizi geçirmeye başlıyorsunuz, çekilecek dert değil.
elime bir tüfek alıp türünü devam ettirmek için çiftleşmeyen her pandayı vurmak istiyorum.
Hiç bilmediğim bir başka ruha katılmak istiyorum. Onunla çıkıp şu karanlık gecenin karanlık sokaklarında herkesten habersiz dolaşmak istiyorum.
Hiç anlatmadığım şeyleri ona anlatmak, hiç yapmadığım şeyleri onunla yapmak istiyorum.
Bedenlerimiz bulunduğumuz yerdeyken ruhlarımız bizden bağımsızca kaynaşsın istiyorum.
öyle doluyum ki neye kime dolduğumu bilmiyorum. yoruldum artık. bu kadar.
bu gece sanırım geçirdiğim en güzel geceydi.arkadaşlarla bir mekana gittik sakin sayılabilecek bir yerdi nargile içtik biraz alkol aldık bunlar normal şeyler ancak bu gece bunca yıllık arkadaş olmamıza rağmen birbirimizle hiç paylaşmadığımız kadar fazla şey paylaştık çok güzeldi çok mutlu oldum bu gece bir farklıydı be.
görsel

Şunu direk anlayan kızlardan korkun beyler.
Şu finaller bitsin odadan odaya 3 gün yastıkla dolaşacagim.
Sıkılıyorum yaşamaktan sözlük.
Uzak ilişkilerden, yazın orda kışın burda hayatlardan, sürekli başka bir yerde bulunmak istemelerden çok yoruldum. Artık bir yere kök salmak istiyorum. Gönül rahatlığıyla, düşünmeden, hesap yapmadan, gün saymadan bir yere kök salmak istiyorum. Kıyafetlerim tek bir yerde olsun, yaşadığım şehrin her mevsiminden haberdar olayım, eve 2-3 aylık yazlık paketlerden değil de 12 ay taahhütlü internetler bağlatabileyim.
insanların duyguları ve hayalleri ile oynamayın lan şerefsizler. Etrafta bir tane mutlu insan bırakmadınız.
Okul varken bitse de kurtulsak diyordum. Eee bitti asıl şimdi boku yedik. Finaller yeni bitmesine rağmen kendimi işsiz hiçbir işe yaramayan ev kuşu gibi hissediyorum. Hayat çok garip gerçekten.
Bu aralar sinirlerim her zamankinden daha gergin.özellikle şu iki gündür psikolojimin aşırı bozuk olduğunu hatta psikolojik yardım almam gerektiğini bile düşündüm.kendime "beni bu duruma ne getirdi?" Diye sorduğumda bunun birden fazla cevabı olduğunu gördüm.basit bir olay karşısında sinir krizi geçirecek kadar yıpranmış bünyem.bazı şeyler farkında olmadan zannedilenden daha fazla incitmiş olmalı.bazı hayallerim vardı,artık gerçekleştirmem mümkün değil bir kısmını.bu kendime güvenmediğımden değil hayallerimin sadece bana bağlı olmadığından...bazı kararlar almaya zorluyor bu halim beni.ciddi kararlar alıyorum toparlanmak için.
içimde intihar korkusu var.
istanbul ; doğup büyüyüp havasını soluduğum kimine göre en güzel kimine göre en berbat pislik şehirdir .uzun yıllardır gitmedim kızgınlığımdan dolayı oysa şimdi anadolu kavağından yavaş yavaş yoros kalesine çıkarken yol kenarındaki erik ağaçlarından ham erik toplamak vardı, kandilliden çengelköye yürürken sırtını döndüğün anda güzel boğaz görmek , karaköy de fransız pasajına gidip sek birşeyler içmek ,cihangirde turlarken eski güzel apartmanların arasında kahve içmek, arnavutköyden tarabyaya yürürken spor yapan insanlara eşlik etmek , mecidiyeköyden levente doğru iş çıkış saatinde plaza insanlarının arasına karışmak , zeytinburnunda semt delikanlılarıyla omuz atma dalaşmasına girmek , gaziosmanpaşa'da tofaşçıların patlak egzoz seslerini duymak,son olarak beşiktaşımızın mabetine hasret olmak.
memleketler içinde güzel bir memlekettir türkiye. yedi bölge yedi iklim. ama türkiyede kadın olmak zor zanaattir. imkansız değil ama zor. sevdim bir kadını hudutsuz, taze. yüz bin kere yüz, kilometrece dümdüz. o sizi sevmeyebilir. efendim elmayı seviyorsunuz diye elmanın sizi şart mı? değil. ama isterdim sevmesini. olsun.

yeşil eriğim benim.
ben içine hapsolmuş çekirdeğinim senin.
Hapiste günler ağır geçer diyorlar;
Olsun be.
Ben vazgeçtim hürriyetimden!
Yeter ki yetim bi çocuk gibi bırakma yüreğimi!
Zira sensiz bu can, bir yüktür yüreğime.
Allah aşkına dapdar bisiklet yaka kırmızı,mavi vs renklerde tshirt giymeyin. Adam gibi giyin beyaz, yeşil polo yaka tshirt ya da beyaz , buz mavizi gömleğinizi.
hani yaşadıklarımızın bir anlamı vardı? bu dersten sürekli kalıyorum ben. bir türlü mezun olamadım okuldan.
bi sevgilim var. 3 gün sonra 4.yılımızı dolduracağız. gerçekten çok seviyorum onu ve onun da beni çok sevdiğine inanıyorum. fakat şöyle bi sorunumuz var,buluşamıyoruz. kendisini en son 2 ay önce gördüm,ve gerçekten çok özledim. ailesinden dolayı buluşamıyoruz,çünkü ailesi dışarıda vakit geçirmesine çok müsaade etmiyor. anca üniversiteden çıktığında veya bir şey almaya dışarı çıktığında yani mecburiyetten dışarı çıktığında görüşebiliyoruz. ve bu durum gerçekten can sıkıcı. biz de kimseye söyleyemiyoruz,buraya yazıyoruz işte böyle.
Yalnızım, sevgilim de yok. Mutlu olmak istemiyorum ayrıca. Kimse ile uğraşamam.