sadece öyle değil ama aynı zaman da öyle.
Balkona çıkıp şarkı söylemek istiyorum. Ama kimse uyanmasın istiyorum.
görsel
Ağır psikolojik geçiş döneminde olduğumu düşünüyorum.
Kaçıcam buralardan gidicem.
görsel

Gelin diyor ama olsundu. Biz onu adam yapalım da söyleyelim.
Şarkı mükemmel...
Evlenmek aynı zamanda bir düzeni yıkıp başka bir düzen kurarken her gün pişman olma sanatının giriş kapısıdır.
iş arkadaşıma tahammül edemiyorum.
ofisteyken onunla iş dışında başka birşey konuşmak istemiyorum.
kaynanasıyla muhabbetlerini dinlemek istemiyorum.
gelinliği, davetiyesi, nikah şekeri hakkında konuşmak istemiyorum.
kumar bağımlısı nişanlısından yakınıp "e evlenme o zaman" dediğimde ayyy çok seviyorum ama gibi beyinsizce bir cevap vermesine katlanamıyorum.
oh be!
incinsen de incitme sözünü uygulayan sadece benim heralde.
kendimde bu gece fark ettiğim olay
aslında ben mutluyken içmeyi seviyormuşum.

mutsuz olduğumda neden içemediğimi şimdi anladım.
Yalnızım sözlük.
Sevdiğinizden uzak kalmayın be ölüm var. Bir kere sarılabilmek için canını feda edecek insanlar varken yanınızdaki insanın kıymetini bilin.
Geçen gün arkadaşlar sony channel kanalını övdü sürekli eski güzel diziler var diye az önce aklıma geldi tarattım buldum kanalı. Heyecanla açtım cennetimden bakarken diye saçma sapan bişi vardı. Neyse bu biter güzel bi dizi başlar diye bekliyorum saatlerdir ama bitmiyor. Çok sinirim bozuldu.
öyle garip bir gece geçiriyorum ki. zaten içimde kötü bir his var. az önce alt kattan sesler gelmeye başladı. pencereden baktığımda ışıkların açık olduğunu gördüm. az önce de sokakta bi herifin kahkaha attığına yemin edebilirim.

bu gece iyi değilim sözlük.

hakkınızı helal edin.
Her duygunun ayrı bir güzelliği var.
Doğduğumdan beri aynı evdeyim. Burada her gün içen bi komşu amca var adı alaattin. Geceleri "lan" diye bağırıyor o kafayla. Yakın zamanda annesi vefat etti. Şimdi ise "anne anne" diye bağırdı. Kötü oldum.
takip edeni neden takip ediyorsunuz, ne varoş ruhlarsınız ya?
Seni, anlatabilmek seni.
   iyi çocuklara, kahramanlara.
   Seni anlatabilmek seni,
   Namussuza, halden bilmeze,
   Kahpe yalana.

Ard- arda kaç zemheri,
   Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu.
   Dışarda gürül- gürül akan bir dünya...           
   Bir ben uyumadım,
   Kaç leylim bahar,
   Hasretinden prangalar eskittim.
   Saçlarına kan gülleri takayım,
   Bir o yana 
   Bir bu yana...

Seni bağırabilsem seni,
   Dipsiz kuyulara,
   Akan yıldıza,
   Bir kibrit çöpüne varana,
   Okyanusun en ıssız dalgasına
   Düşmüş bir kibrit çöpüne.

Yitirmiş tılsımını ilk sevmelerin,
   Yitirmiş öpücükleri,
   Payı yok, apansız inen akşamlardan,
   Bir kadeh, bir cıgara, dalıp gidene,
   Seni anlatabilsem seni...
   Yokluğun, Cehennemin öbür adıdır
   Üşüyorum, kapama gözlerini...

iyi geceler.
görsel
Bugün bir kardeş sildim hayatımdan, çok ağladım, çok. Ama o ne kadar benim canımı yaktıysa o kadar yakmak için yemin ettim. Öz kardeşimiz olmasa da olur, öz olmayan kardeşlerimiz yeter...
Çok yorgunum. artık herkesi mutlu etmeye çalışmaktan yorgun düştüm. Ve hep nankörlük görmekten bıktım.
O kadar yorgunum ki..
Temizlik için hayata gelmişim.
Veda vakti antalya'ya... hayatımın en güzel, en özel yazlarından birisini yaşadım 2,5 ayda. Her güzel şey gibi çabucak bitti. Geçip gitti. Artık dönme zamanı istanbul'a. Hayat izin verirse, yine döneceğim sana, antalya. çocukluğum, özlemim, hatıram... 7-8 ay, belki daha fazla. Ama hasretle bekleyeceğim. Hoşçakal şehrim. Hoşçakal şehrimin güzel insanları. Özleyeceğim...
kalbim antalya'da kaldı...
Karnim cok fena acikti karnim delinecek nerdeyse ama yoklamaya kadar 2 kilo vermeliyim ve bu yuzden dayanmam gereek.