bugün

Bu aralar mutsuzum ama yazınca belli olmuyor.
Sen ey sarsılmaz günah!
Kalbimizde açtığın siyah oyuk nasıl dolacak?
Kulağımı bu derece çınlatacak kadar adımı ananların ebesine bolca selam.
Hebele höbölö he ho Ha! Söyleyemiyorum amk.
mutsuz olamıyorum.

tüm gün uğraştım amk.
istediğiniz herşeyi yapınız.

Zira bugün var yarın yokuz.
Eğer birbirine saygısı ve sevgisi kalmamış, vasat ebeveynlersiniz çocuğun siz yattıktan sonra balkonda esrar icebilir.
https://www.youtube.com/watch?v=8RDZrsFrqb4
Bi entrysine denk geldim nerdeyse 1 yil olmus tanisali. Cidden iyi biriyle tanistim sozlukte abaza olmasina ragmen... hatta abazaliktan 3 4 hesabi silik yedi son hesabi duruyor ama girmiyor herhalde bilmiyorum. Komik sohbetleri vardi "abaza muhabbetleri" disinda. Abaza derken asagilamiyorum eli yuzu gayet duzgun kiz gormus biri. Sadece tavri hos degildi. Onu arada ozluyorum. Is degistirmis galiba. Seviyordu baya ama noldu ki merak ettim.
Zaten sozlukten 2 3 kisi var konustugum. Onlari da severim kim olduklerini biliyorlar. Onlarda beni sever. Ben hayirsizimdir ustelik.
insanların ayırt edici özelliği.
Her zaman kulaklarımda olan bir ton var.
Gripken de iyileşince de kulaklarıma çalındığında içimin ürperebildiği.
Romantik ama keskin.
Kararlı ve baskın.
Yumuşak ve kelimelerin yavaş ve derin biçimde dilden döküldüğü o ton.

ilk saniyeden itibaren yine kalp ritmim olağan atışından farklıydı.
Heyecan verici o mesajın ardından gelen o uzun telefon konuşmasının ilk saniyesiydi bu.
Herşey gerçekti.
Sesi, zor nefes alışı ve nefesi zar zor verişi.
Cümleleri. O Afilli, yürek hoplatan cümleleri.
Sesi, o gripli sesi.
Sahi Bi insan gripken bile bu kadar etkileyici olmayı Nasıl bilebilirdi.
Konu onun sesi olunca, birşeyleri sorgulamıyor insan.
Sadece dinliyor.
Bazen şarkılarını, bazen özenerek seçip söylediği o cümlelerini.

Dinlerken vücudumun her yerinde hissederim onu.
Beynim, kalbimin atışı, bacaklarımın titrekliği, nefes alış veriş hızım, kasıklarımın yanışı, yutkunurken konuşamadığım sesim.
Onunkini dinlerken kendiminkini kaybetmiştim.

Öylesine sevmiş ki beni.
Beni neden sevmiyor diye ağladığım gecelerden utandım.
Öyle içindeymişim ki yalnız bedeninde değil ruhundaymışım meğer.
Binde bir de olsa;
Kadınım dediğinde,
Hep içimdesin dediğinde,
Seviyorum dediğinde sorgulamasaydım.

Öylesine seviyorum ki onu.
Yaşamımı oluşturan herşeye herkese karşılık onun o güzel ses tonu.

Evet ben bugün sayamadığım bi çok kere olduğu gibi aşık oldum.
Sevmeyiz biz aşktan bahsetmeyi.
Yaşadığımız şeye aşk demek onu sınırlamak, Bi kalıba sokmak gibi gelir.
Oysa yaşanılan şey, ne bir kitaba ne bir filme ne bir şarkıya ne yazılan uzun yazılara karşılıktı.

Sanırım kulağımdaki sesin olduğu müddetçe bunu sana söylemekten bıkmıcam.
Ömrüm senindir.
Dinlediğin şarkının en vurucu kısmı gibiydi.
Can ciğer olduğum insanın başkalarının laflarıyla bana darılmasını kabul edemiyorum. Arada soğukluk var belli, bi şey mi var diyorum hiçbir şey yok diyor. Hiçbir şey diyorsa mutlaka bir şey vardır zaten. Gına geldi artık.
Bir erkeğe ait olma, tüm yıllarımı onunla geçirmek, sabah uyandığımda yanımda olma fikri bile beni ürkütüyor.
Bir çaba göstermek gerekiyor, neticesi kötü olsa da. Her şartta geçerli bu, mükafatı veya sonunda yaşanılacak hüsran ne olursa olsun. Mücadeleci olmak gerekiyor, çünkü yakışmıyor koyvermek. Yaşıyoruz nereye varacağımızı bilmeden. Daha doğrusu biliyoruz ama idrak edemiyoruz. Biliyor olmak idrak edildiğini göstermiyor. Sonumuz belli ama çabalıyoruz boyuna. çünkü hayat bize zorluklarıyla pes etmemeyi öğretiyor. Pes eden kaybolup gidiyor zira. Kah dünyanın yalancı baharında kah çetin yollarında. Oysa her şeyin bilincinde olmak düşüyor bize, iki taraf için de çaba sarfetmek... saadet herkesin emeli ama bu saadetin bir taraf için ne kadar süreceği muamma. Gelip geçici bir saadet çünkü, en iyi ihtimalle hayat son bulduğunda bitecek. Öteki saadet ise aklımızın hafzalamızın alamayacağı bir zaman kavramı içerisinde. Biri imtihan dahilinde olduğu için garantisiz, ötekine de kavuşulacak mı o belirsiz. Her daim saadetle vuslat yaşamayı arzu ediyoruz. Burada ya olur ya olmaz, esas mutluluğa kavuşmak ümidiyle...
işte buralar hep seks.
http://capsizm.com/capsler/naber-millet-capsi.jpeg
liseliyim.

(bkz: oh sonunda haykırdım)
gözünün içine baka baka yalan söylemek istiyorum.
ailem beni bırakmasın...
Bugün kendimi daha iyi hissediyorum.
Her cumartesi ruhumda çok sıkıntılı bir vaziyete hapsoluyorum.
Bugünde ölmedik,
hayat devam ediyor.
Şimdi şurada söylemek istediklerimi söylemeye kalksam,
Ne satırlar yeter,
Nede cihaz dayanır,
O yüzden boşver beni sen ee senden ne haber sözlük aşkım?
insan kendine zalim.
tavuk pilav sektöründeki yadsınamaz yükselişim ve başarımdan dolayı kendimi tebrik ediyorum. sade pilav yanında domatesli pilav seçeneği de eklemeyi düşünüyorum. evet sevgili seyyar severler. domatesli pilav alternatifi sunmam hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar