bugün

kızlar bir erkek size kötü davrandı diye bütün dünyadan vazgeçmeyin. her ilgi gösteren erkeği de aşık sanmayın. saygılar.
yaşamak gelmiyor içimden.
Sıkıldım.
Bişeylere üstün körü inanarak her zaman haklı çıkacağınızı düşünüp tartışmaya girmeyin. Sonra küsüyorsunuz.
insanların sabrını zorlamayın bişey demiyor diye hep de demeyeceği anlamına gelmez.
Bugün çocuk zıplama yerine gittik. Orda birsürü çıplak ayak gördüm. Arkadaşımın ayak takıntısı var. iğrenir ayaklardan. Bana da bulaştırdı. Ondan sonra herşey üstüme üstüme gelmeye başladı. O teyzelerin burnu açık ayaklarından çıkan parmaklarını mı anlatıyım size yoksa sandaletin içinden gözüken parmakları mı? Diyeceğim o ki; çorapsız spor ayakkabı giymeyin ve ayağınıza yakışmayan ayakkabıyı almayın. Ayağınız çirkinse sandalet giymeyin babet giyin. Bide burunu açık ayakkabı giyince parmaklarınızı içeride tutun mümkün olduğunca.
Birazdan buluşacağım o zeytin gözlü kıza; (bkz: benimle evlenir misin)
barış istiyorum. tüm dünyada barış.
keşke hametan kremini yanıma alsaydım.
bir önceki uzun entrylerime bakarsanız anlarsınız, mevzu çok derin.
Evimizi tasarlayan mimar neden baş ucuma priz tasarlamadın ?
Instagram, facebook, swarm hesaplarımızla hayatımızı öyle yapmacıklaştırıyoruz ki kaptırıp gidiyoruz. ingılızce Hazırlık sınıfındayken bir arkadaşım vardı bu arkadaşım sınavlar çok kolay olmasına rağmen kaldı hazırlıkta fakat instagramında bütün resimlerinin altına ingilizce cümleler sıralar bu arkadaş, hayır öyle basit cümleler de değil baya yılan hikayesi fotoğrafın altı. Nedir şimdi bu? günaydını bile derken.
soluma yatamaz oldum, göğsüme vicdan sıkışmış.
benim bu şirkette ne sik işim var?

5 yıldır kendime bunu söyleyemedim daha. amına koyim kim bilir ne zaman söyleyeceğim.
görsel
Sözlükteki baylar??
Asılmayın nokta net.
spzlukteki bayanlar.

butun kizlar benim bacimdir. ayrica sümüklü size kalmadik.
ciddi ciddi intihar düşüncesi var kafamda..günlerdir düşünüyorum.denenmemiş bir yolla ve mümkün olduğunca acısız olsun istiyorum..
O rüya gercek olsaydı ve yanımda olsaydın çok özledim tarifi yok....
Biran önce şu yaz okulum bitsede eylülde bölümüme başlasam.
Ölmekten korkmuyorum.
5 de çıkacağımız yola 11 de anca çıkabildik.
diş ağrısını 2 dakikada çözecek şeyi hala icat etmemiş olan bilim adamlarının da amına koyayım.
Evden çıkmıyorum, günlerce uyuyabiliyorum.
Kötü insanların Allah belasını versin.
Ettiğim dua' nın haddi hesabı yok. Gelmiyooor.
o konuştuğum orrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu veterinerin yüzüne karşı orrrrrrrrrrospu çocuğu demek.