bugün

Kendime bile itiraf edemediğim şeyleri kaldı ki bir başkasına hiç söyleyemeyeceğimden ileri gelir.
kadın olmak nasıl bir şeydir acaba?
seni seviyorum güzel kiz. bir sey engelliyor ama bilemiyorum sözlük...
Vizelerin sağlam gireceğini bilmem sebebiyle game of thrones izleyememem ve sözlükte diziyle ilgili başlıkların çılgın atması peki?*
Hayaaaaaaaaat beni neden yoruyosuuun?

-o değil hem Vizeler pert gelicek hem diziyi zamanında izlemediğimle kalıcam ona yanarım.

Not:ama siz 'game of thrones yeni bölüm yapsa da izlesek ühhühü' diye ağlarken; ben taze taze izliyor olucam, iyi tarafından bakmak lazım.* _bu da umut işte, fakirin ekmeği olan_
sözler kaldı söylenmeyen..

aklıma düzen her zerren için;

bir yıldız kaydırdım içimdeki gök yüzünden..

işte bu yüzden kara bulutlu gözlerim..

eve; hepsi senin yüzünden...
Çok mu ayıp hala mutluluğu istemek? Neyse zaten hiç halim yok.
Aslında söylemek istediklerim çok şey var.

Öncelikle bu dünyanın adalet sistemine demek istediklerim var.
-adalet sistemisin ama hiç adaletli değilsin, bil istedim. haa birde sana etmek istediğim küfürler var ama sözlük kuralları çıkıyor karşıma.

sonra rte'ye demek istediklerim var,
-neden ülkemizde bir ayrımcılık ortaya çıkarmaya çalışıyorsun? sanane kürtten, sanane türkten, sanane sağcıdan, solcudan, geziciden, dindardan, sanane mısırdan, filistin'den, israil'den. senin ülkende açlıktan insanlar ölürken, hangi hakla başka ülkelerin iç siyasetine bulaşırsın? senden nefret bile edemiyorum. tiksiniyorum.

ve uludağ sözlük ailesine söylemek istediklerim var
-iyi-kötü hepinizi seviyorum.
hala it gibi ders çalışmaktan tiksindim. çalışmıyorum değil çalışamıyorum. kpss nin de sisteminde amınakoyayım.
ünlü biriyle çıkmak=kanser olmak.
seni seviyom gülgün *
söylemek istediğim tek şey, yalnızca söylediklerimi bana düşündüren ilk şey.
ben geri zekalının tekiyim aylardır hayalini kurduğum kurumun yaptığı sınavda optiği yanlış işaretlemişim
optiği değerlendirmemişler bile. lan öküz sen ilk defa mı giriyorsun sınava nasıl böyle bir cahillik yaparsın
bir sene daha evde dur seneye de alım yapmalarını bekle amk.
ivir zivir takilarimin olduğu bir kutuyu ailemin evinde unutmuşum. bi heyecanla actim. parfüm buldum ama o an anlamadim ta ki kokusunu bilegime sikana kadar. o parfüm onun bende en sevdiği kokuydu sözlük. bana onu hatirlatmasin diye saklamisim zamanında. o güzel kokuyu cigerlerime çekerken o iki saniyede, gözlerimin önünden aylar geçti onunla geçen. canim acidi. bir koku bile insanin hayatini alt üst ediyor. hatirlamak istemiyorum. onun beni öptüğünde sürdüğüm rujlari bile kullanamiyorum hala. üzdüm seni, üzdün beni.. ama sadece kendime olanlar için pişmanım.
bazı şeylere ihtiyaç duyuyor olmaktan tiksiniyorum.
şuaralar hayattaki tek eğlencem sabahları müge anlı izlemek.. bi de içli köfte..* * *
çay yap da içelim.
hayattan çok sıkıldım biran önce hazirana geçelim istiyorum, yaşadığımı hissedemiyorum adeta :(
Midem bulaniyor yasamdan,insanlardan.
afedersiniz ama kevaşenin biri çıkıp arkamdan konuşmuş. burdan kendisine sesleniyorum; adam ol. erkek olsaydın çoktan dayağı yemiştin ama kadınsın diye bir şey yapmıyorum.
uçurumları ezerek gelmek istiyorum sana. fahişelerin göğüslerinden
özgürlük emerek, ölümü
yakarak, nefret kusarak.
beni sev.
Sınıfımda mahluk bir kız var. kendi içinde tutarsız, çok değişik bir kız. Geçen dönem zayıflamak için kırk takla atan kız kilo veremeyeceğini anlamış olacak ki bugün "kadının kalçalısı, fiziğim çok güzel" gibi komik bir cümle kurdu. Sınıftaki o sessiz ortamda acayip bir kahkaha attım. Kendisiyle çelişen insanlara hep gülmüşümdür, böyle insanlar hiç bitmesin biz de hep gülelim.
Sen bozuk bi kalbi çalıştırdın.
Ah be hem en mutlu eden hem ölüme sürükleyen olmayı nasıl başarıyorsun zalımın oğlu?
bu kadar fazla fedakarlık yaparken bu kadar moral bozukluğu yaşamak canımı sıkıyor sözlük. hani fedakarlık, emek huzurun göstergesiydi. ne oldu niye piyango bana vurdu?