bugün

ben bir korkağım hep diyorum korkmiycam diye ama yine içimi korku sarıyo.
Şuan bağırsaklarım baharın gelişini kutluyor galiba öyle hareketli dir.
Okuz gibi yiyom.
" Tanrı'ya inanan adam olmak kolay.Asıl zorluk tanrının inanacağı insan olmakta."
Albert Einstein
senden nefret ediyorum bana yaşattıkların yüzünden
Ne korkak nede ezik bir insanım bir olayı yapmiyorsam utangacligimdan ya da cekindigimdendir ama bir gün olucak o zamanda duygularım inancım bitmiş olacak.
bana laf etmen için benim gibi olmalısın.
ölmek istiyorum.

Sessizce.
görsel
cam kırığıyla taharet edersen, g. t ü yırtarsın
namaz kıl Rabbini zikret .
Allah gibi adamlar var ya 251 görüntüleme nedir?? Keşkek tarifi bile 30k izlenmiş.

https://m.youtube.com/watch?v=dzddXJzAqsM
çürümüş suratlarınıza çiçekler ekmek isterdim, oysa asla güzel olamazdınız.
kızlar açık giyinmesin gözümü maffediyor evet .
şule seni aldattığım için üzgünüm ama sende sonra benle çıktın ne karaktersizsin aq yeminini bozdun lan ahaahahahahaha bu arada liseyi kazandığında niye voleybol takımına girmek istedin mal mısın salak kız kaptanı sevgilimdi ve seninle mutlu anılarımızı dinlemekten usanmıştı şimdi bunları dşyorum bana o zaman nasıl girdim diceksin melikeye sordum bu olayı kıskandığın varya salak mısın aq ona melike yerine melikecim desem senden önce batuhan sikerdi beni neyse işte sordum ne yapabilirim ayrılayım mı dedim ayrıl ama şule de olsun işin içinde dedi bende telefonumda onu adı soyadıyla kaydettim sen tabi bitanem hayatım herşeyim vs diye kayıtlısın evet değiştirmemiştim tamam adam değilim hala sevsemde 2 aylık sevgilime yapılmazdı ama işte kıyamadım tamam gerçeği söylicem 2. adını ve soyadını unuttum aq o yüzden ama silmeye kıyamadım o ayrı neyse bunu esra görünce biraz sinirlendi sonra sigara içip özür dilemeye gittim kokuyu alınca dinlemedi bile hahahaahah neyse ayrıldı benden sonra da melikenin dediği gibi kanka oldunuz sen de gidip yakın arkadaşımla çıktın adam değilsin aq neyse birde son olarak dilan ın en yakın arkadaşın olduğunu bilmiyordum öğrenince de kekledim cidden sevdiğimi sandı podolskiyle aşk ne alaka aq ne salak arkadaşlar buluyon selinay da öyle idi zaten sonra küsmüşünüz 10. sınıfta söyledi beni seviyormuş ahahahaha ya bunları belki biliyondur ya ben hala seviyom seni ama bidaha biraraya gelmememiz lazım çünkü ben başağım sen terazi evet burçlara inanıyom çünkü o kadar astrofizikle uğraşınca insanda kafa gidiyor ya beni sevceksen harbiden sikimde değil burçlar kölen olurum yeterki fizikle arama girme istediğin herşeyi yaparım ama nolur o kıvırcık saçlarına bir kere dokunayım sende kız bana ama sinirli bakma "hayatımın anlamı ben sana yapma diyorum ama" bak dön işte ya he ?
Şişşşt bana " sen okumasan ev hanımı olurmuşun teknolojik özürlü " diyen bayyyyaaan. Sözüm sana.Biliyorum bu satırları okuyacaksın. Teknoloji düşmanıyım ben anlayamadın mı daha? Sky neymiş arkadaşım ? Çok özlediysem beni görmek istiyorsan bir zahmet kalkta gel!!!! Bak ünlemli konuşuyorum sen anladın.
Ya sen okumussun öğretmen olmuşsun nasıl bir kiroluktur ya.
Makyaj yapmazsin
Fon zaten cektirmezsin
Skype'a sky dersin
Analitik düşünmek sifirr zaten bu nedddiiiirrr yaaaaaa.!!!!!!

Gülücükler unlemler var bu entry içinde. Sen biliyon da iste seysin biraz.

Neyse soyleyemiyciiimmm
Bi cızbız acılı yanına da kola patatesi bol olsun zahmet olmazsa...
Teşekkürler.

Bunları demek istiyorum ama yarın saattir bakan eden yok çok yalnızım be sözlük

kalabalıklar içinde köfteler arasında yalnızım.
icimizde lise 1. Sinifa giden sipalar var. Hayretle okuyorum arkadaş. O nasil bir ergenliktir.
Üstteki yazar git az ötede oyna.
Ben değişik insanım itiraf ediyorum.
Suratlarına bir dünya boya sürenleri anlayamıyorum. Sürmesi ayrı dert, silmesi ayrı dert.
Fon değil o fön bi kere. Neyse konuma geri dönüyorum. Fön çektirmeme nedenim durumumu kabullenişim. Saçlar kıvırcıksa kıvırcık , düzse düzdür. Kasmayalım lütfen.
Analitik düşünme konusunda çok şey sölemek istiyorum şu an ama sözlüğü meşgul etmeyim yok yere.
Daha da bişi demem bu saatten sonra.
hayat guzel, kuşlar uçuyor.

Ben guzel bi yanina pek rastalayamadim dogrusu ama vardir sairin bi bildiği.
uyu, uyu ki unutasın.
Ey yukarıdaki keftor! Bu sana; oyuncu değişikliği istiyorum, hem de hemen!
içimdeki boşluk hissi beni yaşamdan soğuttu iyice. Yapmakta zorunluğu olduğum şeyleri bile amaan siktir et diyecek kadar sorumsuzlaştım.

Nolcak bu halim sözlük bak ölüyorum.
Çok sonra fark ediyorsun; huzur verdiğini sandığın şeylerin seni aslında tüketme noktasına getirdiğini.