bugün

Bi kere gittim onda da filtre kahve içmiştim.
Oralet *
öğrenci olarak en ucuz kahveyi istersen tezgahtar bıyık altından gülerek, parmak kadar karton bir bardağa, bir fırtlık bir kahve döküyor, türk kahvesinin onda biri niyetine, o durumda tezgahtara allah ne verdiyse giydireceksin, cam çerçeve indirip çıkacaksın.
iced white chocolate mocha. mevsim dönünce, kuşlar da döndüğünde, white chocolate mocha.
Buzlu latte. Vanilya suruplu.
(bkz: white chocolato mocha)
Dışarda Türk Kahvesine 5 lira veren adam benim Latteye verdiğim 7 lirayı eleştiriyor. 2 lira mı battı lan ibne?
Vayt caklit moka ne mk. Classic hot chocolate nedir anam babam sicak cikolata desene ne bu mk amerika seviciligi.
Filtre kahve.
gitmedim ama gidersem düz adam olarak bunu isterim, bunu da eğer gidersem diye öğrendim.
bir gün giderim belki takibe alayım.
yanında kızı götüreceksin mocha, maccihato derim. tek başına gidersen americano tabiki.*
Filtre kahve. Gittiğim her yerde ilk tercihim olandır.
Düz adam olarak her daim americano. Bir statü öğesi olarak görenleri de anlamadım, "kerize bak starfucks'a gidip kendini düzlettiriyo, görmemiş herif." Diyenleri de. Altı üstü 5-6 lira bişey kahvenin fiyatı.
Chai tea latte. 2 pump naneli.
Java chip süt bazli.
amk kahve içmekle görmemişliği nasıl bağdaştırıyosunuz siz ya. milyarlarmı döküyoruz burada kahve içicez diye. amma abartıyosunuz şu starbucksı gözünüzde. ya yemin ederim bazılarının kafasında beyin yerine barbunya var.
Hiç gitmedim demiyorum ama nadirdir. Kahve tercihi olarak filtre kahve diye bir şey keşfettim nescafeden bariz daha iyi.
White chocolato mocha.
(bkz: vip)

anadolu nun bağrından kopmuş kahve taneciklerinin nefis harmanı.
Starbucks standar olarak klasik latte tercih ettiğim kurumdur.
Amk o kadar para veriyosun bide kendin alıosun olsun ama bizim insanımız sikilmeye bayılır gidin baba.
white chocolate mocha dır.
Hiç gitmedim merak etmedim nedendir bilmiyorum.
Gitmemekdir. Bir defa gittim ve nedendir bilmiyorum. içerdeki enerjinin beni boğduğunu hissettim ve bir daha gitmemeye karar verdim.
yıllardır değişmeyen , black filtre kahve.
soru : bahariye starbucks neden kapanmış la