bugün

Saat kaç .
Çölde yedi kat giyinik olmak mi kutuplar da ciplak olmak mi?
sözlükte kız var mı? eğer varsa mesaj atsınlar inanayım.
Herkes hakkettiği mi yaşar.
Gerçekten merak ediyorum.
deli deliyi gerçekten dakka mı bulur.
kimse dinlemediği halde, demet akalın irem derici veya serdar ortaç gibilerinin saçma şarkıları youtube da nasıl rekor kırıyor?
Fok balıkları gerçekten yalnız mı?
insanlar kalabalıklaştıkça neden aptallaşıyor?
o götü o kadar kaldırmak zor olmadı mı?
neden her seferinde soruyu %33,

hatta %50 ihtimale düşürdüğümde yanlış olanı işaretliyorum?

Nalet olsun bana.
Neden uyumuyorum? Kendime sorup tek cevap alamadığım şey.
Sen üş milyar, sen yidiyüz eli milyoun.. sen o parraayı nea yaptığın?
Bir şey sorabilir miyim?
Bana filmi de olan bir kitap onerin lütfen?
10da kalkmam lazım acaba uyusam mı uyumasam mı?
neden bizi farkedenleri değil de farketmeyenleri isteriz?
bir takıntıyı nasıl yeneriz ?
Ben bu kaslı karnımla kısa kazakları giymeye çekiniyorum.
lömbür lömbür karnınıza siz nasıl giyiyorsunuz kızlar?
Hayır giyin de o özgüvenin anahtarı ne onu öğrenmek istiyorum. *
üstteki neden kolunu kesmiyorsun?
torpilsiz işe girilebilir mi?
ben kötü biri değilim, öyle olmadıgımı düşünüyorum ya da bilmiyorum ama niçin kimse beni sevmiyor ? niçin kimse bana deli deli aşık filan değil? hayır eger kötüysem bile o kadar görüyoruz ne kötü insanların peşinden sürüklenip gidiyorlar.
Üsttekine cevabım büyük ihtimalle kendini ya iyi ifade edemiyorsundur, ya dışarıdan soğuk duruyorsundur (mesela en basidinden arkadaşlarım beni tanımadan önce havalı olduğumu düşünürler hep bu yüzden ilk adımı ben atmadığım sürece insanların benimle iletişim kurması zor oluyor) ya da insanlar artık dürüst ve kendini gerçekten seven birine değil de kendisi de dahil olmak üzere herkese boncuk dağıtıp kuyruk sallayanlardan hoşlanıyorlar sanırım.
Benim sorum şu: insanlar neden tek tip olmaya zorlanılıyor? Bu ne amaçla insanların akıllarına yerleştiriliyor?
Bağcılar Barbaros Mahallesine nasıl giderim.
Aşık olacak adam olmaması?
Zıtlıkları, nerde bittiği veya başladığı belli olmayan sınırlarla bir büynyede yaşayan bir benmiyim sözlük?
Karakter bulanımları yaşayan bir ergenin sözlerine benziyo ama değil be sözlük ya da bilmiyorum öylede olabilir.