bugün

normalde alfa ışınları kağıttan bile geçemeyecek kadar zayıf ve etkisiz, beta ışınları ise daha güçlü ışınlardır. * * *
fakat alfa erkek-beta erkek ayrımında neden tam dersi bir durum söz konusu ?
Seni ben gibi hangi "salak" sever sanıyorsun?
insan, bir zamanlar hayatının merkezine koyabildiği bir insana nasıl yabancılaşır?
Bu yabancılaşma can acıtmaz mı?
yaklaşık bir yıldan beri laptopumun fanı bozuk ve öyle kullanıyorum, epey ses yapıyor. laptopun başka parçalarına zarar verir mi bu durum yoksa kullanmaya devam edebilir miyim?
sormak istediğim bir şey yok çünkü herşeyi biliyorum.
fanın sürtündüğü yere bağlı ama, bir yıldan beri kullanıldığına göre, eğer ses rahatsız etmiyorsa, kullanılmaya devam edilmesi önerilir.
panikatak nasıl anlaşılır? ve bu doğru bir yazım şekli mi?
evlenirseniz sebebi nedir.
c programlama dilinde fonksiyon nasıl main function'a bool tipinde değer döndürür? return(true) mi return(1) mi? peki bunu main function'da nasıl output ederiz?

Allahım al canımı da kurtulayım.
Neden genelleme yapıyorsunuz.
Açık oylamada tek amaç beğenmek mi? Sanki bi gel buluşalım der gibi beğeniyor bazısı.
Her insan ozunde bencil midir? Degilse olmali midir? Hayir degilim dese dogru mu soylemektedir?

Mesela 'sen mutlu ol yeter' kavrami var. Ben olmayayim tamam yeter ki sen mutlu ol mesaji veriliyor. Iyi hos da ya ben? Herkes bir defa gelmiyor mu bu dunyaya? Senin kadar ben de mutlu olmayayim mi?

Her insan bir sekilde huzurlu olmak ister. Bunun icin okur, ogrenir, calisir, kazanir, harcar vs. Hepsinin ucunda huzura erismek dolayisiyla mutlu olmak var. Bu yuzden 'sen mutlu ol yeter' olayi bana biraz bos geliyor. Bu da bencillik olarak degerlendirilir mi hic bilemiyorum.

Bahsettigim mutlu olma parametreleri cogunluk olarak maneviyat ile iliskiliydi. Maddiyat da onemli fakat inanin cok da sey degil.
Ben ne zaman güneşli bir havada çimenlerde sevgilimin dizlerinde uyuyacağım sözlük?
Yazı bekle.
Beklerken kız arkadaş bul yap ayarla bi şekilde.
Acıdım lan yazara benim umutlanmış halime benziyor.
Zamanla geçer mi, yoksa geçen mi zaman?
Var mıdır bu bekleyişin bir sonu,
Yoksa bekleyiş midir gidenden arta kalan?
sokakta satılan pilavlar evde yapılanlardan neden daha lezzetli.
bu şarkı çok güzel değil mi sence de?

https://www.youtube.com/watch?v=PVjiKRfKpPI
Bok yemeye doymuyorsun onu anladım da, ağzın da mı yorulmuyor mesela?
borsanın bilinci olsaydı ne olurdu?
nerdesin sen mutluluk.
Bir zarfın içine konmuş 4 oydan biri iptal edilip diğerleri nasıl geçerli sayılabilir? Bir Allah’ın kulu tane tane izah edebilir mi?
biz neden bu kadar mutsuzuz ya.
Haksız mıyım?
görsel
bir ozan güven atasözü der ki, “ben sana soruyor muyum sen kimi sikiyosun diye? “