bugün

sadece tabanı renkli olan çoraplar gibiyim.
intihara meyilli...
Damacana.
Sizin alınız al inandım, sizin morunuz mor inandım.
Lütfen benim dengemi bozmayınız.
Yalniz. Böyle tavana bakıp tüm gece müzik dinleyebilirim. Hee uzun zaman sonra alkol almadan evde oturarak bi cuma akşamı geçiriyorum. Ama sigarasiz olmuyor hayrına firlatin bikac dal.
biraz gergin biraz sinirli.
gülerek hüzünlü şarkılar söyleyen bir hal.garip bir şekilde kezbanlık belirtisi.
görsel
yersen.
Yokluğunda...
Öp desen öperim olmaz.
Her şey üst üste gelmiş , kafadaki gönüldeki her şey mideye vurmaya başlamış ama hala yok ya iyiyim demeler , yalandan gülme çabaları içerisinde olup için parça parça olduğu, böyle kırgınlığın bile o ruh halini anlatmakta eksik kaldığı bir ruh hali.
görsel
Temsili değil.
spor esnasında agresif, boş dururken depresif, ofiste intihara meyilli, kafası güzelken ucundan biraz mutlu.
görsel
Ümitsiz.
marooned ruh hali.
Silagim var ama ates edemiyorum yagmur yagiyo ama islanmiyorum yemek yiyorum ama tad vermiyo.
hemen üst caddeye yeni market açılmış, bakkal çaresizliği var üstümde.
görsel
Bi asagi baktim soyle atlasam mi diye. Hicbir yere ya da hickimseye uyum saglayamiyorum sozluk. Hicbir yere ait hissedemiyorum. Ailemle bile rahat hissetmiyorum. Hüzünclü.
görsel
kül döktüğü boş bira şişesinden bira içmeye çalışır hali var.
Sıkıntıdan patlamak üzere.

Bir gün daha bok gibi geçti ve ben Saat onda yatağa girdim. Boşum, yapacak bir şeyim yok. Kitap okuyamama gibi bi özrüm var afedersiniz. Ben de film izleyeyim bari dedim. Onda uyunur mu yahu? Sabah da işim yok ki. Açtım filmi izleyemedim, gene sıkıldım. Filmi durdurdum sosyal medya hesaplarimi sözlükleri gezdim. Kedi videolari izledim. Komikli videolar şakalar izledim. Sıkıldım. Filme bi şans daha verdim. Film güzel film aslında ama sorun bendeyse demek ki. Neyse bu sefer de o mükemmel yurt interneti kesilmeye başladı. 360p'de izlerken?! Skerim böyle hayatı deyip filmi de kapattım. Şimdi tamamen yataktayim ama uykum yok. Isim yok gücüm yok vizem yok, kpss falan yok. Bu ne boktan iştir ya? Dolu zamanım var ve ben hiçbir şey yapamıyorum. Degeri yok gecen saniyelerin. Akiyor da akiyor. Lanet olsun böylesine boş ve böylesine sıkıcı hayata. Biri bana bi' şeyler yaptırsin.
okul tuvaletinde açık bırakılan musluk.
duvarı mı izlesem napsam çok sıkıldım diyeceğim ruh hali.
güncel Önemli Başlıklar