bugün

nöron hücrelerim turşu satıyor.
Sebepsiz neseliyim sozluk gulumsuyorum kendi kendime *
katil olmak üzere.
afedersin sik gibi.
atayım kendimi dağa taşa vurayım kaçayım da rahatlayayım.
içimde bi yanım lana del ray bi yanım mahmut tuncer gibi siz düşünün gerisini.
depresif, melankoli,derdini anlatamayan, anlatsa bile anlaşılamayan, soğuk, ciddi, suratsız...
Aptal gibi, utangac birazda gerizekalı..
oda arkadaşımın playlisti sayesinde baya karamsarım. zeyneeeepp ! nerdeysen çok uzaksın bana !
Ayyaş bi halde.
aynı gardeeeş. sülalem raad gardeeeeş.

ama bir kişi de demiyor ki falliq adam akıllı sevisebiliyor musun!
bütün sevgililerine aynı oyunu oynayan tiyatrocu gibi.
pudra süreyim derken un kurabiyesine dönen hatun gibi.
Hissiz. Berbat bir gece. Şöyle bir güzel ağlasam beni bir kaç ay goturecek gibi geliyor. Ama ışte yaş gelmiyor.
demlenmemiş çay gibi.
demlemeyi unuttukları çay gibi.
çıkmaz sokağın sonuna kadar kocaman bir köpek tarafından kovalanmış kaçacak hiçbir yeri olmayan kaderine razı gelmiş bir yavru kedi gibi.
(bkz: çiçekler açsın böcekler ötsün)
sinirli. acayip sinirli ya niye böyleysem ? sizene lan niye sinirliysem teallaaaam.
iç ve kuzey kesimler çok bulutlu yer yer yağmurlu, güney açık ve güneşli. diğer bölgelerin koy götüne çıksın ruhi bunalımdan.
evde kalmış hala koca bekleyen kızın sosyal ağ sayfalarında 'teğmen' adı altında tanıştığı kişinin profilinin fake çıkması ile yaşadığı sarsıntı ve ümitsiz hayatına geri dönüşü ama aslında o hayatının ümitsiz ve sıkıcı olması yanında içinde yaşanılan hayal kırıklıklarına alışılmış ve daha büyük bir travma olmayacağını bildiği zamana karşı kendini kaptırıp onu ümitsiz ve sıkıcı olarak adlandırdığını anlamış ve o hayata aslında yeni bir bakış açısı ile dönmüş bir kızın ruh halin içindeyim. şimdi o hayata dönmek tatlı geliyor belki ama içi boş, diğer hayatta da arayışlar da hep beklenmedik zamanlarda oluşan hayal kırıklıkları ile dolu. en güzeli ortada kalıp buz gibi hiçbir şeyi hissetmemeye çalışmak diyorum o kızın da düşündüğü gibi.
çok önemli not sayın yazarlar: bu kızın gerçek hayatta yeri yoktur, varsa da ben bilmiyorum. hoş burası türkiye elbet böyle bir kız vardır. neyse banane ben tanımıyorum. hikayede anlatılan bayan kişisi olayı betimlememde aracı olarak kullanılmaktan öteye gitmemiştir.
saygılar.
rejimden dolayı şu an ruh halinin isteiği tek şey çikolata, pasta, cips, efes malt!!!
Ruh gibi.
garip bir şekilde rahat ama bir o kadar da kafası bulanık.
Sokak ortasında yürürken aklıma çok komik bir şey geldiğinde kahkaha atarım. Herkes bana bakar. Deli mi ne diye.
güncel Önemli Başlıklar