bugün

görsel
Eskilere nazaran daha iyiyim. Kendimi toparlayıp tamamen önüme bakacağım az kaldı.
Kanatlı olan corona

görsel
dalgınım burkuk yorgun ve nedense birinin kalbini istemeden kırdığım hissi Var içimde ama o kişi kim onu dahil bilmiyorum.
görsel

Ameliyat sonrası şu köpüş gibi hissediyorum.
(img:#1991895)
görsel
görsel
görsel
ilk olarak duygusal diyebiliriz. bu hayata en yakın arkadaşlarımdan kazık yemeye gelmiş olduğumu düşünüyorum bazen. 3 yıl önceki yaşadıklarımı hatırladım az önce eski ekran görüntülerine denk gelip. o günde Allah’a havale etmişim şimdi bugün de sadece Allah’ım sana havale ediyorum yine dedim. ne kadar kızsam da, kırılsam da kimse için beddua edemiyorum ama galiba affedemiyorum, affedemeyeceğimi de düşünmeye başladım. bazen sanki ben ölüp gitsem kemiklerimin bile hatırlayacağını düşünüyorum, öyle bir yara izi.
görsel
makalenin intro kısmını tamamlayınca ben.
Bu resimdeki gibi. Bu bir romeo ve Juliet tasviri ve aslında onların romantik durumuyla bir ilgim yok ama zorlu bir çabayla birbirine kavuşmaya çalışırlarken onları engelleyerek karanlığa çeken eller... Işık onların yüzüne vuracak şekilde tam ortada olurken ellerin karanlıktan fırlayıp onları çekiştirmeleri. Böyle işte. Benimki de ışığa ulaşmaya çalıştıkça karanlığa çekiliyor gibi bir ruh hali.
görsel
görsel
bir şey yapmam lazım gibi hissediyorum ama bunun için çabalayacak güç yok bende...yani gibi Bilmiyorum ya anlatamıyorum ki hay derdime sıçayım sözcüklerle neden ifade edemiyorum ki kafam çok karışık be sözlük.
görsel
görsel
görsel
Acayip yoruldum ve susuzluktan ölmeye ramak kaldı. Yarın oruç tutamayacağım sanırım.
Araya kaçan don gibi hissettiren ruh halidir. Evet.
iyiyim sadece yorgunum biraz. haliyle sıkıldım karantinada.
görsel
görsel
Canım sıkkın ve bunalımlardayım.
görsel
Sabahtan beri müthiş bi gerginlik vardı üzerimde. Gece 1 bucuk suları arasında kendime kahve demledim kahveyi bardağa boşalttıktan sonra nasıl olduğunu anlayamadığım bir şekilde(neyini anlamadın amk, musluğa çarptın işte) frenç preshi şrank diye kırınca pamuk gibi oldum bi anda.
Yarın kahve demleyecek bişey yok ama koy götüne gitsin dedim, aldım kahvemi, yaktım sıgaramı oturdum balkonda bi yarım saat kadar falan.
Sonra girdim mutfağa mecbur topladım tabi. Ne olacaktı başka?