bugün

kalmamıştır.ewed
(bkz: yok ki) adamda psikoloji mi bıraktınız.
görsel
görsel
aynen böyle.
Tarifsiz bir umut, elalem karamsarlığıyla kaplanmış. Hayırlısı.
teyzeminoğlunun çalıştığı restoran kapandı ve işsiz kaldı benzer durumda kahvecide çalışan 2 arkadaşım ve barda çalışan bir arkadaşım daha işsiz kaldı. bugün de berberim işsiz kaldı. evet bu insanların evinde odalar dolusu yiyecek stokları yok hatta evleri bile yok kiracılar hepsi.

psikolojimi anlatabileceğim bir kelime bişey bulamadım bilmiyorum çünkü.
Bozuk Allah'a şükür.
Shaun Of The dead filmini yaşıyor gibi psikolojim. Sonunda elimizde kürekle birbirimizi öldürüceğiz.
Eylülden beri yükselişte. Harikayım. Dünya da ki gelişmelerle mutluluğumun ters bir orantısı var. Günlerim güzel ama dünya batıyor.
sabahları güzel, ağlamadan bir kır çiçeğini ezer gibi, öğleden sonra saat bir dört arası edip cansever şiirine benziyor "kuru bir dal parçasını içinden yiye yiye dal olan böcek" ya da "gün günden odamın şeklini alıyorum." gibi bir duygululukla iki duvarın birleştiği köşeye oturup yere bakmalı, akşama doğru bir serinlikle birlikte yatağa uzanıp biraz da tavanı seyretme zamanları gelir. akşamdan sonra televizyona bakarız. gece de deli gömleğini giyip saç baş dağıtmaca, tercihen murat kekilli tarzı.
görsel
Ben bir psikoloğum. Ve benimki yarak gibi afedersin. Ben bu işin okulunu okudum ve sık sık kendime yardımcı olmaya çalışıyorum. Başarı oranım yerlerde. Yani demem o ki. Psikolog olmasaydım demek hepten üşütürmüşüm ya da ben boşuna okumuşum aq. ilkini düşünmeyi tercih ediyorum. Ayrıca yakın çevremdeki deliler, beni de delirttiniz gül gibi insandım. Keşke kendimi sizden koruyabilseydim. Aslına bakarsanız hepinizden nefret ediyorum ama sizinle yaşamak zorundayım maalesef. Yine de kılınıza zarar gelmesin. Işte böyle.
Moriada balrog ile karanlığa düşen gandalfa üzülen hobitleri azarlayan aragorn gibiyim.
görsel
Değişken,
Bazen fazla uyuma isteği olacak kadar tükenmiş, dolaylı yoldan intihara meyil eden
Bazen enerji ve yaşam dolu, dünyayı değiştirmeye cüret edecek kadar kararlı
Bazen kırılgan, acı ve üzüntü dolu
Bazen duygusuz ruhsuz ve ot gibi
evet bu 4 ruh hali içinde mevsim gibi döngüye girebiliyorum. Bipolar bozukluk olduğumu düşünüyorum.
Biri öyle minik bir hareket yapacak ki tüm hıncım, kinim, anksiyetem ona patlayacak gibi. Umarım çok sevdiğim biri olmaz bu kişi, ltfn.
bugün de hassas. bozuk değil, bazı durumlardan sonra bozulmasına ramak kalıyor.

bugün hiç hak etmeyen birini üzdüğümü hissettim. kimseyi üzmek niyetiyle yapmadım, aksine kendi hayatım adına güzel bir şey yaptım ama bu birini üzdü. hayat hep böyle durumlarla dolu, bir taraf için iyi iki taraf için iyi ama bir taraf için de kötü. içim çok rahatsız hep bu durumlarda.
psikiyatr mısın ki soruyorsun? öküzlere cevap hakkı veriyorsun.

psikolojiymiş...

ne anlarsınsın ki sen?
anlat da anlayalım.

hele bi' konuş!
Dört bir yandan kuşatılmış şehir gibiyim
Hiç tadım yok yine zehir gibiyim
Öyle doluyum ki nehir gibiyim
Çok zor durumdayım iyi değilim...
söz edilmesi gereken esas konudur.
yarım saat önce üşüdüğüm için uyandım, üşümeyle ateş yükselmesini ayırt edemediğim için. titreye titreye ateş ölçeri buldum ve ateşimi ölçtüm: 36.0
bana kalırsa ateşim vardı. uykudan öyle bir uyandım ki kalbim deli gibi çarpıyordu.
böyle bir psikoloji.
iyi olmak mümkün müdür?
görsel
sadece mutlu olmayı mutluluğu ve huzuru özledim.
çok tatlı bir kadın olunca ister istemez düzeliyor kerata böyle sürekli güler.
görsel
bitik durumda şu sıralar, düzelecek umarım.
Bok gibi. Neyi tutsam elimde kalıyor diyorlar aynen ole. Her sene seneye bu işte calismam diyorum yirmi gun sonra yine ayni isteyim. Her sene seneye bu sehirden giderim diyorum gidemiyorum. Tam kafama gore birinden hoşlanıyorum çocukta tık yok. Sanki flash tv de küstüm show izlesem daha mutlu olurum.