bugün

görsel
Bizim bro’nun yaşlılığı:

Şair abdülhak hamit tarhan.

Bro’ya hakaret değil, gönlünü kırmam, şair için konuşuyorum, sıfır numara mütareke zamparasıydı rahmetli.. tipi de aynen karakterini yansıtırdı. Son eşi belçikalı lucienne hanım, kendisinden temiz bir 40 yaş falan gençti. Zaten tam da o nedenden, sekte-i kalp’ten, yani kalp krizinden vefat etti..
nörotik nevrotik depresyon, ciddiyim bu arada, depresyondayım sözlük, yeğenlerimle oynuyorum artık.

görsel
Psikolojik durumu fotoğrafla atmak şart mı?

Yarrak gibiyim de o açıdan sordum.
görsel
görsel
Böyle olabilseydik keşke.
görsel
Kafam uyuşuk.
Çok mu az mı uyuyorum bilemedim 12 de kalktım zaten.
Kuşkusuz çok iyidir. Hiçbir sıkıntım yok, modum yüksek ve hayattan keyif alıyorum.

Ayrıca O resimdeki dallamayı paylaşırken altına şükür duası da koy.
En son bıraktığınız gibi yani beoke gibi.
oldukça dengesiz ve bozuktur. sabah daha çok saçma bir rüya gördüm.
görsel
Dengim benim dengesizim amk.
görsel
Fırtınada savrulan bir gemi gibi,

Kayıp ..
iyi değil. sigaram falan da olmadığı için müzik haricinde herhangi bir rahatlama aracım da bulunmuyor. zaten müziği bir rahatlama aracı değil de, hayatımın üzerinden değerlendirdiğim için o da pek rahatlamamı sağlayamıyor.

peki kötü olmasının sebebi nedir? geçmişe duyulan yoğun özlem. evet, gerçekten böyle. çocukluğunu inanıimaz güzel geçiren bir insanın, son zamanlarda yeryüzünün en boktan hayatını yaşayan mahlukatın bir dramı gibi oldu ama, sizler mesajı almışsınızdır zaten.

ne yapacağım bilmiyorum.
sigara içip rahatlıyorum.
Boş arazide avazım çıktığı kadar aaaa diye bağırmak istemenin durumu neyse o.
"dur dur, dünyayı kurtarcam." modu. sanki insanların hayatları benim göndereceğim 300-500 lira ile kurtuluyormuş gibi.

neyse, en azından başkalarının mutluluğundan beslenen içimdeki parazit mutlu oluyor da 500 lira da çok be olum.
Uzun zamandır beklediğim bir ayrilikti yani etkilemedi sallamadim pek. Gecenin bu saatinde açmış yunan mitolojisi okuyorum ve oyunlarsa islenen en iyi yunan mitolojisini bulmaya çalışıyorum.
uykusuz, sinirli, bıkmış, patlama noktasında, uykusuz, sinirli, bıkmış, patlama noktasında, uykusuz, sinirli, bıkmış, patlama noktasında...
Hali hazırda bipolarım. Durumum ortada.
Mutsuz, hayatı hep boka saranından..

Endişeli, yaşamdan ve yaşadıklarından..

Kısaca oynatmaya az kaldı derken susanından..
uzay boşluğunda savrulmuş bir göktaşı...
Yatakta sersem halde yatıyorumdur.
Bilen bilir beni sözlükte. Gay falan asla değilim.
Yalnız şu an biri gelip dön lan arkanı! dese, tamam derim. Öyle bir psikoloji yani.
Arkama geçip dayasa bişey demem. O halde bir bitkinlik ve mental yorgunluk var işte.
Şu ortamda psikolojisi düzgün kalan varsa ben şok.
hangi psikolojik durumlar dedirten başlıktır, psikoloji mi kaldı yahu?