bugün

Birdenbire çok yorulduğumu, taşıyamayacağım kadar yaşantı üstlendiğimi ölürcesine algıladım.
her şey.
Şu an acayip bi boşlukta olduğumdan hemen her şeyden mutsuz olabiliyorum.
Maşallahım var yani, şimdi biri bana 'vizeler iptal hocalar herkesi derslerden sınavsız geçirecek.' deseler bile 'ee? banane.' diyebilecek durumdayım.
Kendime söz verip tutmamam. Kararlı durmayı becerememem.
yoğunluk yorgunluk ve özlemek.
Yarın sınav var... Yetti mi bir tanesi? Bence yetti.
iş, iş, iş...
vizeler, vizeler, vizeler...
gözü kör olsun.
Daha olumsuz biri olmak, cocuklarin hasta olmasi, cocuklarin cok hasta olmasi,onlarin gunumuz sartlarinda iyilesemeyecek olmalarini bilmek, cocuklar icin olumu bi kurtulus olarak gormek.
Var mı Mühendis arayan işsizlikten mutsuzum.
Nereden baslayayim bilmiyorum amk. Uyusturucu manyagi oldum. Kafam acildikca mutsuz oluyorum. Ictigim seye gore bir adam oluyorum. Son zamanlarda cok sey basardim da cok agir geliyor. Nesemden eglenmiyorum kaldiramiyorum artik. Eskiden asla emekli olmam diyordum pazarlari calismamayi sacma buluyordum vs. Simdi iflahim sikildi insanlardan biktim sevgilimden ve babasindan biktim is yaptigim koca yanakli kodamanlardan biktim. Olene kadar calismak istiyordum. Simdi otuza gelmeden emekli olmayi planliyorum. Bazen bugun calismiyorum diyorum aksam ariyorum herkesi yarin yokum diyorum sonra aklim fikrim iste kaliyor amk. Dayanamiyorm ise gidiyorum. Diyorum ki calismayacagim paso muzik dinleyeyim sonra dayanamayip yine daliyorum o kosusturmaya. Elimi bir seye atmasam gozum arkada kaliyor. Dunyanin borcuna domalip hayatimin kumarini oynadim. Borç bitti iş yukum azaldi vs her sey tikirinda ama ben de bittim. Uyuyamiyorum lan. Uykusuzluk da cekmiyorum artik. Bir hatun var bi o bana iyi geliyor. Zannettim ki sevgilimden bunaldim diye ona kaciyorum iki gun ust uste tas gibi manitalarla sozlestim bulusacaktik ikisini de ektim. Asil olay o kizdaymis. En yakin arkadasimi da sattim. Baristik da adam benim herkesi yeri geldiginde nasil sattigimi gordu eskisi degil. Bazen dogdugum yeri ozluyorum diyorum ki gideyim birkac gun babannemin yaninda kalayim halamin cocuklariyla oynar eglenirim. Havali tabancam vardi lan atış yapardim. Şimdi poligona gidiyorum on numara makinalarla ates ediyorum o tadi alamiyorum. Sicak bir el ozlemi dedikleri bu olsa gerel. Bir lokantadaki cocuk anliyor derdimi aksamlari eve gitmeden once ev yemegi aliyorum gecen gun diyor ki abi ekmek mi koyayip pide mi koyayim bir daha ekmek almakla ugrasmayasin, pide koy dedim ne diyim. Bazen her sey cok da guzel geliyor bazen boyle oluyorum. Anim animi tutmuyor. Dengesizim.
Hâlâ daha çaylak olmam. Şu an hâlimden o kadar memnunum ki tek dert ettiğim bu.
biraz mutsuzluk sebeplerinizi yazın da mutlu olalım aq. ne kadar fakir olduğunuzdan, aşk acınızdan, sevgilinizin sizi aldatmasından, gerizekalılığınızdan falan bahsedin de mutlu olalım.
görsel
Ömer koç'un benden haberi bile yok.
Aşk, Dünyanın şuanki ahvali, ailevi sorunlar, okul.. Varda var..
Karmam agir abi olmus o ne be. allah baska dert vermesin..
Uzun zamandır manevi durumum o kadar güzeldi ki bi an için maddi durumu unutmuşum şimdi hatırladım.
Mal varlığımı açıklıyorum.

Bi klasik gitar.
2008'den kalma masaüstü bilgisayar.
Lenovo a5000 telefon. (500 lira)
Kumbaram. (198 tl var içinde)
Burs kartı (400 tl yatıyor her ay)

Bitti, bu kadar.
Başka hiçbir şeyim yok.
Şu an ne kadar fakir olduğumu anlayabiliyorum.
Suan icin dun bu saatlerde baslayan ve 4 agri kesici ve 1 mide surubuyla gecmeyen hatta o ilaclari umursamamis olan mide agrisidir.

2 saat once level atlamisti. sirtim, bobreklerim, göğüs kafesimin tamamen ici ve midem agriyordu. Bunlarin hepsi ayni anda olunca kafayi yer gibi 2 tane arveles attim. Artik ölsem umrumda olmaz o derecelerdeyim. Biraz azaldi gibi. Sabah direkt acil.
Yıllar geçse de kendimi sürekli yolun başındaymış hiç yol katedemiyormuş gibi hissediyorum ve aslında öyle. Yol katedemiyorum.
görsel
mutsuz canlıların olması.
Bebişsizlik.
Elini tutmak istedigim yaninda olup gülüp eglenmek istedigim kişiyi nerdeyse iki ay daha goremeyecek olmam.

Iki ay cok fazla be cok.
Keşke ağustos ayı olmasa direk eylüle gecsek...
(bkz: para yok).
duygularının ifadelerinde bogulduğu için bardağın dolupta taşamadığı o suda boguldukları için vazgeçilen ilk kişi oldukları içindir belkide.
neden mutsuz olduğunu öğrenmek ister misin?
o halde yakın zamanda yaptıklarından birini söyleyeyim.

sana güvenen insanlara yalan söylüyorsun
sana yalan söyleyen insanlara güveniyorsun.