bugün

boşanıyor olmak.
Sabah bir ders öğleden sonraya 4 ders. Biri de dememiş ki bu nasıl ders programı. Müdüre itiraz ettim. Tekrar yapacaklar. Hayır çocuklara üzülüyorum iki de bir farklı bir program... işini bilmeyen insanlara yetki vermemek gerek. Neyse ki bugün 1 mayıs bugünlük kurtuldum.
sahi 1 mayıs da sadece bir tatil günü olarak anılır oldu. Yazık ki ne yazık.
Böyle bir günde havanın soğuk ve yağmurlu olması..
dostlarının unutması.
dostluk kavramı iyi günler için geçerli değil oysa keşke herkes bu kadar bencil olmasa.
ikiyüzlü, dedikoducu insanlar baş sırada.
mutsuz edecek şeylerin olması ya da daha önce mutsuz eden şeylerin aklıma gelmesi.
Hava yağmurludur, 34A nın gelmesi için beklersin yarım saat, sonra binersin oturursun ama 2 durak sonra metrobüs bozulur. Sonra inersin başka metrobüse binersin ancak ayakta sıkışarak yola devam edersin.
Yarın yine iş gününün olmasıdır... Birde çocukların okulu var tabi.
sorumluluklarını yerine getirmemenin verdiği huzursuzluk, boş durmak.
1 mayısın kutlanmasını engelleyenlerdir.
Suan insanlarin disarda telef olmasi.
Sayısal lotoda iki tutturmak. Bari üç tuttursaydım da kupon parasını alsaydım derim.
26 haziran doğum günüm sözlük. Tatlı telaşlardan falan güzel şeyler olacağını tahmin ediyordum. Heyecanlıydım. Fakat farklı insanların zevkleri, keyifleri yüzünden her şey berbat olmuş ve bütün yapılan planları da öğrendim. Belki de hayatımın en güzel doğum günü olacaktı ama kendisini lider sanan, keyifleri her şeyden daha önemli olan, düşüncesiz olan arkadaşlarım, insanlar her yerde. Mutlu olmaya engel zilyon tane şey çıkıyor. Ne konuda olursa olsun. Fakat ben ben olduğum sürece en kötü anımda bile iyi olacağıma söz veriyorum. "En iyi intikam, devasa başarıdır." demiş Frank Sinatra. Eğer mutlu olmak bir başarıysa, intikam için zerre uğraşacağımı zannetmiyorum.
(bkz: iyi ki varsın pop kek)
(bkz: diyetteydim ben zaten)
Erken kalkacak olmak.
diğer, bağzı yazarlar.
yarın iş var.
hükümetin ülkeye suriyelileri, pkk'lıları, kürtleri doldurması. yeteri kadar derdimiz yokmuş gibi bir de bunlarla uğraşıyoruz.

kuzey kore gibi bir devlet olacaktık ahh, ah!
Bugün yurdun genelinde yaşanan olaylar.
Istemediğim ama mecbur olduğum bir yolculuğa çıkmak.
beklemek, olamayacağını bildiğim bir şeyi bile bile beklemek.
an itibariyle kulaklığımı kaybetmek, yarın erken kalkmak zorunda olmak.
Kapanmayan valiz.
Istenmeyen yolculuklar ve yorgunluk.
yalan yok bazen kendi yaptığım davranışlar bozabiliyor moralimi.
sevemediği bir dershane ortamına gitmek gayet moral bozar.
güncel Önemli Başlıklar