bugün

2 bin türk lirası ve emekli sandıgı.çalışılmış 12 yılın üzerine, çalışılacak 24 yıl daha.
519197,87 moğolistan tughrik'i olarak ifade edersem maaş diyebilirim, zira bu miktarın türk lirası olarak karşılığına maaş dersem maaş kavramına ayıp etmiş olurum.
200 kredi + 200 okul bursu = 400 net gelir.
2500 TL *
2500 tl. okul bursu.
2138.43 tl net elime geçen rakam.
gerçek ne ise onu belirttim ,niye eksilediniz yahu.
söylenmeyecek şeydir. maaşa göre mi muamele yapacaksınız ?
(bkz: baba parası)
günlük 400 lira civarındadır. facebook sağ olsun.
701tl halkbankası genelmüdürlükte veri giriş asistanıyım. neden bunları yazıyorum bilmem ama şu an çaylak olmamdan ötürü herhalde ve kimse göremeyecek bu yazdıklarımı bari içimi dökeyim. baktım olmad silerim.

evet 623tl den 701 tl ye çıkardı benim güzel bankam. dışarıda maaşın ne kadar diye soranlara ise tek maaş zamanları bir 700 çift maaş zamanları iki 650 diyorum ( çift maaşlarda 701tl dende kesinti yapıyorlarda)

herkes ooo iyi maaş alıyomuşsun kardeş bizde bankadayız ama bu parayı alamıyoruz diyorlar. ben ise işin geyiğindeyim. tek maaşlarda 1.700tl almıyor sadece 1(bir) tane 700 alıyorum çift maaşlarda ise 2(iki)tane 650 alıyorum yani çift maaşda da 2.650tl almıyorum aldıgım para 1300 oluyo en fazla. ne yapayım arkadaş param yok pulum yok e yalanda söyleyemiyoruz yarın bi gün ortaya çıkar diye. ne yapalım böyle durumu kotarmaya çalışıyorum. ayrıca bu başlığı açan örf adet bilmez, utanma haya yoksunu adam. (bkz: sözlük kadınlarının yaşı) diye de başlık açsana lan! madem erkeğe maaşını soruyosun!!!
2000 Yuro (€) civarinda seyreder. wowww adam zengin beyler hava basiyor diye bir konum icerisinde bulunmayiniz. Almanya'da yasadigimdan dolayi bu para yasam sartlarina göre anca denk geliyor. bazen yetmiyor aclik sinirinin altinda kaliyorum. Ekmek arasi jambon fln iste.
işsizlik maaşı alıyorum amk. ilk maaş 675 lira, 8 ay sonunda 500 küsurlara kadar düşecekmiş. kovuldum sözlük. kovdular beni. hayatımda ilk kez kovuldum da lan, süper bişeymiş hakketen. tazminat almak gibisi yokmuş amk. şimdiye kadar hep kapıyı vurup kendim çıkmıştım aklımı şeyedeyim. 4.5 sene için 11 milyardan fazla para aldım. çalışırken ne kadar aldığımı da muhasebeden anlayanlar hesaplasın.
bir milletvekili maaşı değildir.
para alan,para verenin kölesidir,köle olmaktansa kendi krallığımı kurarım.
erkeğin maaşı sorulmaz.
asgari ücret.
günlük 5 kağat.
hiç maaşım yok.harçlıklarla geçiniyorum sözlük.
diyaliz mahkumu olduğumdan dolayı çalışamıyorum.yeşilkart ta alamadım.
12000 aylık maaş, 500 - 600 arası aylık faiz, 2500 kira geliri eşittir 15000 falan.
200 lira + akbil.
2 milyar 900 milyon eski liradır.
(bkz: eh işte) *
(bkz: baba maaşı)
1000 + 1700 + 1600.
Takı tasarımcısı olarak her zaman müşteri bulamasam da tasarım başına 25 ila 250 tl arası gelirim var. * Onun dışında öğrenci olmanın verdiği parasızlık var tabi.