bugün

Geçmişe takılıp kalmak, yeniye adapte olmakta normalden çok daha fazla zorluk çekmek.
Sonunu düşünmeden hareket etmek

Sinirli olmak

Kıskanç olmak

Çok çabuk kırılmak

Kimseye güvenememek.
iç dünyasında kendini sürekli eleştirmek, dış dünyaya pek de özünü yansıtamamaktır.
Sinirlenince ağlıyorum.
Çok iyi niyetliyim herkesi de kendim gibi sanıyorum(!).
Huy değil de lanet amk. Ne kınasam bir ay içinde başıma geliyor. En olmak istemediğim insana dönüşüyorum. Kınadığım şeyi yapmam.

Not:kerimcanı çok severim. Fikrine saygı duyarım.
En açıklayıcı anlatımla dahi karşımdaki insan söylediklerimi, sinirlenme sebebimi, üzülme sebebimi, olayda canımı sıkan asıl noktayı anlayamadığında öyle sinirleniyorum ki suratına baka baka "ulan geri zekalı" diye başlayıp sövme isteğimi nadiren bastırabiliyorum.
yok ki.

entry yukarıda yahu.
"Hayır" diyememek, ağız dolusu hayır, ben yokum, daha farklı önceliklerim olması gereken zamanlardan geçiyorum, diyememek.
Hayır diyememek.Herşeyde haklı olsam bile benim özür dilemem.
Bak bak gelmiş yine silik kişiliğini ezikliğini hiçliğini yeaaaa ben çok iyi niyetliyim herkesi kendim gibi görüyorum s. Kafasında ki hiçler insanlara acımamak benimkide bu işte kimseye acıyamıyorum kendimde dahil buna.
Dengesizlik. Üstüme tanımıyorum bu konuda.
başıboş kedi ve köpekleri tekmelemek. Yer hayvanlarına hiçbir zaman alışamadım ne yapim. Kuşları severim mesela, martılar çok hoş.
bana soylenmis ya da tek bir yerde okudugum seylere inanmiyorum. once onu etraflica arastirmam lazim. oncesinde nasil olmus, yolu yordami yontemi nasil, ben nasil yapabilirim vs.... ikna olamiyorum yani.
bu bildigin mesleki deformasyon bende.
insan market alisverisi yaparken bile yorulur mu ya, ben yoruluyorum.

bir digeri de korkunc kararsizim. kendim bile yildim. etrafimdakileri hic dusunemiyorum.
iki yuzluyum zuhahhahs.
Ertele
Ertele
Ertele
Ertele
Ertele
Hayatım ertelemekle geçti .
insanlara gereğinden fazla değer veriyorum mesela. onların yapmayacaklarını bile bile zor zamanlarında yanlarında olmaya çalışıyorum. hayır insan karşılık beklemiyor ama en azından kıymeti bilinse de zamanında söylenen beylik laflar teveccühler lakırdı olarak kalmasa.
Oldum olası zor sinirlenirim, zor kavga ederim.
Kalp kırmayı seven bir insan değilim, aksine sevdiğim birini kıracağıma haksız olmayı tercih ederim.

Ancak sinirlendiğim vakit zaman kendimi kaybediyorum. Kırabileceğim her şekilde kırıyorum istemsiz.

Kavgada da durum böyle. O yüzde biri beni kaşıya kaşıya hak etmişse karşımdaki öyle bir iki yumrukla sakinleşemiyorum. Yere düşüp tepkisiz kalsa dahi devam ediyorum.

Çocukluktan bu yana böyleyim, sebebini bilmiyorum.

Zor sinirleniyorum ama sinirlendiğimde kontrolümü kaybediyorum.
kıskancım, agresifim. sinirlendiğimde de yakarım gemileri.
Aşırı sahipleniyorum,arkadaşlarımı,eşyalarımı,sevgilimi,yediğim yemeği.
çok düşünmem. ve çok düşünmemem gerektiğini daha fazla düşünmem.
ağır tonaj ırkıçıyımdır,
çirkin ama havalı ve egoluyumdur.
Türk olarak bu dünyaya gelmişsem eğer etrafım değil gökyüzüm önemlidir.
Sevmek.
sevmeyin, insanlar alışkın değil.
kararsızlık. yemin ediyorum insana resmen eziyet illet bi şey.
bu skilimi benden alana böbreğimi veririm.
Günde 8 saatten fazla uyumak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar