bugün

görsel
Koynuma girip yatan tek canlı..
görsel
görsel
"Noluyo kardeşim ne bu tantana" dercesine bakan kedilerdir.

Bu sefer de düşüremezse sokağa atacağım. Ewed.
tospikk yanaklı bol yağlı bir kedi.
mama fiyatlarına son aylarda gelen toplamda %50yi aşan zamları dert edinen kedilerdir. mama fiyatları düzenlenmeli ve acilen kdv dahil tüm vergiler kaldırılmalı.
görsel
Sanırım hiçbir zaman kedi sahibi olamayacağım. Genel olarak evde bir hayvan olması yaşam tarzıma uymuyor. Şayet böyle bir kısıtım olmasaydı da kediyi tercih etmezdim. Köpek olabilirdi.
Kendi evime sarı bir kedi alacağım. Nasıl olsa evlenmeyecek ve çocuk sahibi olmayacağım bir yarene ihtiyacım olursa diye bulunsun.
Kedilerinizi yiyin benim yerime.
görsel
Orda bir yerlerde gözü ağzı filan var kara suratın. Aslında kara degil kahverengi cok tatlı acı kahve bir rengi var. Cok seviyorum ama hiç sokulup yatmaz insana. Yanında ama temas etmeden uyur. Ezilmeyecegini bilsem üzerine yatmak istiyorum sanki kedi olan benim yaa. Pofidik şey yirim cok serefsiz.
Yılbaşına hazırız sözlük. Kedim şu an böyle yatıyor, gece 00:00da da ben böyle yatacam.

görsel
(img:#2227904)
Anne olan şaziye, bebek olan pısısu.
Pussy-su ne olm manyak mısın? Aslında anlam itibariyle de doğru ama, ilginç bir seçim olmuş.
görsel
Darçın sidiklisi.
görsel
Sokakta bulduğum her kediye kedi buldum kimindir sahibi yoksaa benimdir diye yaklaştığım için tüm sokak kedileri benimdir. Ayrıca huzurlu kedilerdir. Kedi canlarını yediklerim.
görsel
karizmanın öz evlatları.
çok tatlı değil mi?
görsel
görsel
benim şahsıma ait kedim yok ama gördüğüm her kediyi sever ilgi gösteririm imkanlar dahilinde.
görsel

Kediköyün kadısıdır. Onun benim olduğundan haberi yok büyük ihtimalle hatırlamıyordur bile. Hanım hanımmm bu benim yavyum.
görsel
görsel
hicbir oyuncak karton kutu kadar zevk vermiyor herife.

görsel
en sevdiği yerde ;

görsel
kardeşim boğma artık şu hayvanı yav.
görsel