bugün

Psikolojim Nirvana'da .
uludağ sözlük yazarlarının kendilerini diğer insanlardan %100 veya % 100 e yakın oranda ayıran yönleridir.
mesela ben, asla korku filmi izleyemem. (bu enteresan bir yön değil diyorsanız, lütfen devamına bakın) aynı sahne gerçek hayatta bir ameliyat olsa hiç korkmadan izleyebilirim. sırf bu yönümü bildiğim için korku filmlerini ameliyat düşüncesiyle izlemeye çalıştım * ama başarılı olamadım. farz-ı misal; önceki gün arkadaşımla bir ameliyatın videosunu izledik ve hiç korkmadım ama korku filminde 1 damla kana tahammülüm yok.

Başlık açan yazarı kopyalayıp bu entrye yapıştırdım. ilginçti kabul et.
Bir şey için en fazla 1-2 saat Üzgün kalabiliyorum. Daha ssonra neden bilmiyorum ama hiçbir şey hissetmiyorum, gülüyorum, unutuyorum sanki.
aşık olduğum bir insan icin askima saygisizlik olmasin diye 12 sene platonik takildim. tabi buyuyunce bunun ne kadar sacma oldugunu da anladim.
ünlemle ilgili bi sıkıntım var, bence noktalama işaretlerinin en itici olanı. biri mesaj içinde kullandığında gidip dövmek istiyorum.
Yere yatıp tavana saatlerce bakabilmek.

bi işe yaramıyor ama keşke yarasaydı, bu kadar boş muyuz lan?
bir öyle bir böyle olmak.
sözlük yazarlarının, herkeste olmayan ve normalin dışında yaptığı, sevdiği alışkanlıklardır ya da kendisiyle ilgili paranormal durumlardır. mesela ben simidin, ekmeğin dış kısmını, poğaçanın iç kısmını yerim, diğer kısımlarını ayırırım. marketten bir şey alacaksam katiyen ilk sıradakini değil, arka sıralardan almaya çalışırım. akşam yatarken saçlarımı tararım, bunlar alışkanlıklara örnekti. bir de baktığım falların çıkması, astral seyahat, rüyaya yatma vb. özelliklerim vardır ki kimisine, özellikle inanmayanlara ve bir de onlara bunu kanıtladığımda ilginç gelir.
gün içinde aşırı sinirlenirsem o gece rüyamda birilerini öldürüyorum ya da korkarak uyanıyorum.
uzun mesafe maraton koşarım,dünyanın farklı yerlerinde koştum.
çok stres olunca şaçmalayasım geliyor şarkı söyleyesim, koşasım ama hiç çalışasım olmuyor. aklımca erteleliyorum.
son dakikaya kadar birşey yapmıyorum. yaşasın şaçmalama hakkı. oleey. *

allahım akıl ver.
hiç dargın veya küs kalamıyorum ve konuşmadan duramam. şu küslüğü uzatan insanlara aşırı imreniyorum.
mazoşist değilim ama sonunda zarar göreceğim çoğu şeyi yapıyorum.
Konuşurken ne konuştuğumu unutabiliyorum. Sonra da katiyen hatırlamam
sağ serçe parmağım bazen çok üşüyor. diğer parmaklarda böyle bir durum yokken, serçe parmağım buz gibi oluyor.
komedi dizisi izlerken korkuyorum. Özellikle türk dizilerini izlerken.
özellikle (bkz: babalar en son duyar) ve (bkz: çocuklar duymasın) ve (bkz: aile reisi) ve (bkz: süper dadı)
Futbolcu istatistiklerine bakıp baktığım futbolcu çok gol atmışsa yani istatistiği iyiyse seviniyorum.
hayvani bir öğrenme merakım var mk.
burnum akıyor. ne zaman başımı yere doğru eğsem, yemek yesem, soğuk bir ortamdan sıcak bir ortama geçsem burnum akıyor.
Gök gürültüsünden korkarım.(küçükken fobi edindim) Yağmurdan nefret ederim.(insani bunaltir) Hergün çikolata yerim.(kilo almam)
Karşıdan karşıya geçememe gibi bi fobiyle yaşıyorum.
Fal bakarım, rüyaya yatarım, reiki dersleri aldım şifacıyım, sağlığınıza duacıyım.* beden dili uzmanı olduğum için (çok teorik ve uygulama çalışmam var) bir insanı çözmem 5 dakikamı alır. Taklit yeteneğim var. Palyaçolardan nefret ederim.
insanları terbiye ederim evet evet. Ahireti hedeflemeyen kömürleşmiş ruhları zaman içinde Rabbimin izniyle uslandiriyorum.
Birde iyi masaj yaptığımı söylerler.
Beni alan yaşadı.*
serçe parmaklarımda kugu boynu deformitesi var.
Sakarımdır. Kim yanlışlıkla kaleciyi ters yatirip gol atabilir ki?
Oyunda gecemedigim bır bölümü dalginlikla gecerim falan..
isteyerek bır şey yapamıyorum kısaca.