bugün

topraktan geldik toprağa gideceğiz, maksat çamurlaşmamak.
Genelde evsiz işşsiz avaralık son dalmasında eve kapanık yaşayan ve beklentilerinin bir gün bir işe girip asosyol olmayacağım hayali nidalarıyla söylenir ama gerçek ondan uzak o ise bilgisayara yakın insandır.
"hastayım," dediğinde, "kıyamam," diyen kişiyi bekliyorum. o kadar.

vesselam...
O kadar boş ki bir beklentim de kalmadı artık diyebileceğim durum.
Herkes için değişEn beklentilerdir. Bazilari icin ise olmayan beklentilerdir.
bir an önce içimdeki işe yaramazlık duygusundan kurtulmak.
buzullar erimesin, küresel ısınma dursun mesela.
ozon tabakasındaki delik de haliyle büyümesin.
penguenler yaşasın, yaşamalı. kutup ayıları da yaşasın. ama herkes ait olduğu yerde yaşasın.
ama bazen penguenler güney kutbundan çıkıp kuzey kutbuna kutup ayılarına çaya gidebilsinler.
ışınlanma icad olsun mesela, en çok istediğim bu.
astral seyahat olmasın, olacaksa da bi bana olsun.
sonraa, her mevsim yeşil erik yiyebilelim ama özleyelim eriğimiz, doya doya yiyelim. çok yiyince dişlerimiz kamaşmasın demiycem kamaşsın, en çok da benim dişlerim kamaşsın.
mmm, ne olsun başka ne olsuuun.
heh, evet, hep yaz ayı olsun, kış ayalrında ellerim üşüyor benim.
ayrıca, bi saat uyuyalım ama bir gün uyumuşuz gibi hissedelim.
yumiyum geri gelsin, çokomel de geri gelsin.
denize kaçmak serbest olsun hala, annem arkamızdan çemkirsin, "siz eve geri gelceksiniz o zaman görüşcez" diye.
ama eve geldiğimizde siniri geçmiş olsun.
daha ne olsa ki acaba, daha ne olsaa, evet çok şey var da.
son olarak evden kaçan muhabbet kuşum çapkın, sana sesleniyorum, dön evine çapkın, ben seni seviyorum. bak valla dudağımı ısırabilceksin ya, söz sabahları başımda ötmene de izin var.
tamam kazağımın içinde de gezebilirsin kabul kabul, nolur dön ya nolurr.

özetle: hiçbir şeydir.
gelsin hayat bildiği gibi...
artık bitmesini bekliyorum mümkünse.
mesela ben hastane odasında yatarken, ertesi gün ameliyatımın nasıl geçecegini düşünmekteyim. tek beklentim bu, iyi geçmesi.
Ben böyle iyiyim la.
Rastgele geldik dunyaya hayallerle yasiyoruz. *
soğuk bir ülkede hayata devam etmek.
matkap sesine karışmış küfürlerle uyandığım sabahtan, ki bunu bütün hayatıma mal ederim, hiçbir bokum beklemiyorum.
Başarı, mutluluk, bir hayat ortağı.
mutlu bir hayat sürmek.
bir an önce geberip gitmek istiyorum bendeki hastalık her neyse hayatımı sikti bıraktı yeter artık öldürün beni amk.
sağlık ve huzur...
Yazar hayattan bir şey bekleyen değil hayata anlam katandır , insanları güldüren , düşündüren ve bunların yanında eğitendir. işte yazarlık bakkaldan ehliyet almak kadar kolay değildir .
Gerçek ve koşulsuz sevgidir sanırım. Herkes bunu kesinlikle ister hayatlarında, tabi belki başka şeylerle birlikte.
Derdi dünya olanın dünya kadar derdi olur. Beklentim biraz da cennetten.
3 değerli şeydir.
sağlık, mutluluk, huzur, aşk, başarı.
Biran önce üniversteyi kazanabilmek.
bir tane akademi ödülü, bir tane emmy, bir tane altın krampon, bir tane yılın en iyi çıkış yapan şarkıcısı ödülü, bir tane de tüsıad genç hukukçu ödülü beklerim.
Atraksiyon.
güncel Önemli Başlıklar