bugün

Fatih Terim.

Şenol Güneş

Gerçe ne alaka tabi ama neyse.
(bkz: sinan oğan).
sarayda oturmasın mümkünse.
(bkz: Haydar dümen).
yıldız tilbe veya erol büyükburç.
(bkz: Kenan gomutan)
(bkz: safiye faik çifti)
(bkz: andrei tarkovsky)
(bkz: yıldız tilbe)
emine ülker tarhan,metin feyzioğlu,ilber ortaylı.
(bkz: osman pamukoğlu)
(bkz: meral akşener)
(bkz: ilber ortaylı)
şu saatten sonra çaresiz ekmeleddin ihsanoğlu'dur. adamı tanımıyorum da ama...
kalk gidelim küheylan bir dakka daha durmam burada bakışlarına karşılık, ben devleti temsil ediyorum. Devletin başkanıyım. Hükümet başkanından emir almam diyebilecek kalitede, yandaş yondaş olmayan ve olmayacak, Ahmet Necdet Sezer kalitesinde ( adamı pasif ve sessiz olmakla itham edenler açsınlar ve imzaladığı ya da imzalamadığı kararlara, ardından kendi çocuklarının düğününde masrafların tamamını kendi cebinden ödemesine, bir gün bile özel hayatı ile gündeme gelmemesine, köşkün elektrik faturalarını dahi cebinden ödemesine baksınlar okusunlar araştırsınlar lütfen! ) bir isim
çikita muz ajdar.
Muharrem ince.
Gönül, Efsane komutan osman Pamukoğlu aday olsun istiyor ama şu anki muhalefetle bu çok zor.
osman pamukoğlu *
ilber ortaylı. tamam adam siyasetçi değil fakat yıllardır çalınan, yağmalanan devlet izni ile yıkılan güzelim tarihi toparlar en azından.

diplomatik olarak yurt dışında da saygı gören ve tanınan bir isim. kimse turgut özal kadar siyasette aktif olmasını beklemiyor zaten.
(bkz: didier drogba)
devlet bahçeli dir.
meral akşener.

emine ülker tarhan.

ilber ortaylı.

osman pamukoğlu.

yılmaz büyükerşen.

herhangi biri olabilir. ama kesinlikle ekmek amca değil. (bkz: ekmeleddin ihsanoğlu)
(bkz: ilber ortaylı)

şu an ki durumumuz göz önünde bulundurulursa (bkz: osman pamukoğlu) olabilir.
barış manço, derdim eğer vefat etmiş olmasaydı.

sevgiyle ve rahmetle anıyorum. manevi babamız o bizim. *

http://www.youtube.com/watch?v=WV-RRn76qbM
osman pamukoğlu.
Gokhan turkmen cati kati adayi olsaydi keske.
kulakları simetrik olsun da. isim önemli değil.