bugün

hazır dondurma yerken ön dişlerimin tahta çubuğa sürtme ihtimali.
Yokuş aşağı inmek.
Sabah ezanı, örümcek ve mide bulantısı.
BöcekLer. Uğur böceği eLimde iken korkmam, uçmaya başLadı mı eLim ayağıma doLaşır.
ayak ve kelebek.
Ölüm. Nasıl ölücem acaba ? Çok korkuyorum.
Tuhaf rüyalar iki kere gördüm ikisindede uyandıktan bir 15 dk sonraya kadar kendime gelemedim deliriyordum aq.

Bir garip fobilerdir.
"De" "da" eklerinin yanlış yazılması ha bi de "herkes" lütfen.
Arabanın ön koltuğuna binmek.
Gece açık kalan oda kapısı.
Orumcek .
(bkz: araknafobia) pek garip değildir aslında gayet sıradandır.
birkaç tane vardı ama unuttum ya.
Deniz, Denizin dibi bana her zaman ürpetici gelir, dibinde ne var görmüyorsun hem ayrıca yüzme de bilmiyorum.
irice kara sinek. Amk bişey yapcaaandan değil ya işte.
delikli herhangi bir şey gördüğümde it gibi kaşınıyorum, hele bir de yara veya türeviyse tüm gün kaşınmam olası oluyor. (bkz: deneyim)
atelofobi - mükemmel olamamaktan korkuyorum.
asimetrifobi - isminden de anlaşılacağı üzre simetrik olmayan şeylerden korkuyorum.
farmakofobi - ilaçlardan korkuyorum.
gametofobi - evlenmekten korkuyorum.
Bazı kuran ayetleri okunurken kalbim hızla çarpıyor içim ürperiyor bildiğin korkuyorum. Hayır istemsiz yani.
Birinin yanında sandalyeye çıkmak. (Sandalyeyi itivericeni düşünüyorum).
Asansör fobim var benim deprem olurken asansörde kaldım. Neyse bu bahsi kapatalım.
Böcek türlerine bir anti patim var ayrıca toprakli patatese dokunamam.
mikrofon fobisi.
nedeni ise topluluk önünde konuşurken heyecan ya da stres yaşamak değil, kendi sesimi dışarıdan (canlı ya da kayıttan) duymanın bana rahatsızlık vermesidir.
(bkz: ses kaydında herkese kendi sesinin garip gelmesi)
böceklerden okadar çok okadar çok korkuyorum ki bir tanesi üstüne konsa bütün apartmanı birbirine katıyorum.
Tek kelebek fobisi olan ben değilmişim. Sevindim. Kelebek böyle tüylü tüylü oluyo ya ıyy içim ürperdi düşününce bile.
Kapının deliğinden bakamam kim gelmiş diye. Delikten biri matkap uzatıp gözümü oyacak diye korkuyorum.