bugün

geyler olmaz ama lezbiyenlere her daim kapım açık. yok yok yalnızca izleyeceğim onlar istedikleri gibi takılabilirler bana uyar.

(bkz: düz adam)
gayler benden uzak olduğu müddetçe bi sorun yok.
Herkesin hayatına kimse karışamaz.
Anlam veremediğim insanlardır. Bir erkek kadına , kadın da erkeğe aittir.
Bu dunyaya şutlanirken din dil ırk secemedigimiz gibi tercihlerimizide secemiyoruz özgür ruhlu oldukları kesindir bu dunyada olmanin tadini cikaran yasamak istedikleri gibi yasayan insanlar sonsuz saygim var size.
normal insan olmalarıdır. Haklarında yorum yapmayı bile ötekileştirmek olarak görüyorum.

Hele de ötekileştirmiyorum deyip eşcinsellik bence hastalık diyenler asıl hastalar. Hasta ne lan? Bu insanlar insanlık varolduğundan beri var. Demek ki hastalık değil, doğada bulunan her şey doğaldır. Bunu kabul edemeyen insana saygı duyamam.
ibneliğin lüzmu yok.
Lezbiyenler işime gelir.Geylerde başkalarının işine gelir.Benim açımdan problem yok.
hastalık veya başka bir şey değildir. sadece öyle yaşamayı tercih etmişler. sebeplerini bilemeyiz. bırakın rahatça yaşasınlar.
Bana kerkinmedikleri sürece herhangi bir sorunum olmaz.
Hormonal bir sıkıntıdan dolayı kişinin cinsi ve cinsel arzuları farklı olmuş olabilir. Eğer Hormonal sıkıntıdan dolayı kişi eşcinsel (lgbt) ise saygı duyarım, değer veririm.
Çağın sorunlarından bir tanesi olan, farklı tadlar deneme adına yapılan farklı hazlar yaşama adına yapılan farklı heyecanlar yaşama (keyfi tutum) adına yapılan ve bunun için kendisini eşcinsel olarak ifade edenlere ve yaptığı bu kötü davranışa bir fetva almak için ben eşcinselim diyorsa bu konuda karşı tavrım nettir ve onların karşısında da dururum.
Not : yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine.
bize ne? isteyen istediğini sever, siker. yeter ki zorla olmasın bunlar. rahat bırakın la şu insanları da artık.
zevkler ve renkler tartışılmaz diyorum. Sadece allah yardım etsin, böyle bir ülkede zor böyle yaşamak.
halkımızın insanlarımızın eşcinseller hakkındaki düşüncelerini ölçmek amacıyla yapılan bir ankettir. boş geçmeyelim cemaat.

http://anket.uludagsozluk.com/s/11705/
dört harfliler diyorum ben onlara.

lgbt değil tabi.

ibne...
Ben prensip olarak eşcinsellere bakmıyorum.
Şaka bir yana homofobiğim ve ne yaparlarsa yapsınlar kendi hallerinde umrumda değiller.
(bkz: ibne)
çapraz.
en fazla 20-30 derece olmalıdır. daha büyük açıyı yakaladığı an affetmezler, kaleyi oradan iyi görürler.
böyle hastalık mı olur lan bildiğin sapkınlık. insan insanı yaparmı derken bide bu çıktı seçeneği açık ara önde gidiyor şu anda.
(bkz: gebersin ibneler)
normal bir heterodan farksiz.
G.tverenler topluluğu.

g.tverenler eksilemiş. lezlere lafım yok.
görsel
(bkz: iğrençsiniz ibneler)