bugün

resim çizmekten her duygudurumunda zevk almak, rahatlamak.
Kaldırımdaki çizgilere basamamak.
https://m.uludagsozluk.com/e/31744188/
Alarmı 6:20 ye kurarım fakat her seferinde istemsizce alarm çalmadan 15 dakika önce uyanırım.

Tanımadığım birisiyle konuşsam hiçbir ihtimalle görüşmeyecek olsam bile görüşürüz ve kendine iyi bak diyorum.

Evde kimse olmadığına emin olduğum halde yine de anneanneeeee dedeeeee diye bağırırım.
Kapalı havalar beni daha mutlu eder.

Fazla ilgi bekleyip ilgiden sıkılırım.

Yastıkta uyumam ama yastıksız da yatamam.

Aynı odada yattığım insanın nefes alış verişi beni sinir eder.uyuyamam.

Annem günde üç beş kez öldüğü için , hastayım diyen insanlara gülesim geliyor.
sanırım hepimiz ruh hastasıyız *
geceleri yatarken iç sesimi bastırması ve düşüncelerimden arınmak için derin futbol veya belgesel açıp uyuyorum.
kolye ve bileklik takan kızdan direk soğumam.

bunu şöyle açıklayayım adriana lima'nın böyle kolye takmış fotoğrafını falan görünce enteresan bir şekilde soğuyorum.

bunu daha anlayamadım. annem bu yaşına kadar ne yüzük ne bileklik hiçbir şey takamamıştır. takmaya yeltendiğinde bile tepki gösterip çıkarttırmışımdır.

mesela yemek yapan bir kadının bileğinde bir şey göreyim böyle gümüşümsü. direk o yemeği yemem.

bundan önceki kız arkadaşıma da aynı şeyleri yaptım. kolye takıyordu çıkarttırdım. bilekliği vardı böyle gümüşlü falan onu da çıkarttırdım.

sırf bu sebepten soğuduğum ve açılmaktan vazgeçtiğim kız sayısı 20'yi bulmuştur.

ve enteresan tarafı artık herkes bu şekilde aksesuar takıyor. nasıl evleneceğim bilemiyorum.
Eşofman giyememek. Olur da eğer eşofman giyersem (ki muhtemelen mecburen giymişimdir) ve onun paçası ayakkabının altına falan geliyorsa o ve ondan sonraki gece uyuyamıyorum.
Gece uzun bir pijama giyerek uyuyamamak.
Evde birileri olsa bile kapıyı iki defa kilitleyip anahtarı kapının arkasında bırakmak.
Not tuttuğum defterin daima düzgün olması. Pilot kalemle yazdığım yazı düzgün olmadıysa bütün sayfayı yırtıp atmak.
Noktalama ve yazım kurallarına uymayacak şekilde yazı yazan veya mesaj atan insanlarla ilişkimi kes meye çalışmak.
Say say bitmez.
yatmadan önce evdeki bütün terlikler düz ve aynı hizaya bakacak. yoksa uyuyamam.
hangi pozisyonda uyursam uyuyayım sabah iki elim de kalbimin üstünde bi şekilde uyanıyorum.
sıcak ve dagınık yatakta uyumam. yerde yatarım, parkta yatarım sorun degıl.
arada kafamda savaş sahneleri kurgularım, hem de neredeyse her gün.
hangi pozisyonda uyursam uyuyayım, sabah kalktığımda ya sağa ya da sola kıvrılmış bir şekilde elim kolum omzum bedenimin altında uyanıyorum. tabi her yanım ağrı sızı ile...

yardım edebilecek olanlara sonsuz teşekkürü bir borç bilirim.
Tek başıma yemek yiyememek. illa ki karşımda biri olmalı zorda kalmadıkça tek yemek yemek hele kahvaltı asla.
500 euro ile kokain çekmek.

şimdi hayatlarında hiç görmemiş olanlar vardır alın.

görsel
gece lavaboya kalkarsam uykum kaçmasın diye ışığı açmam, hatta dubleks evde otururken merdivenlerden düşmüşlüğüm vardı sırf bu yüzden..

eğer öğleden sonra ya da akşam bir yere gideceksem bir işim varsa asla o saate kadar olan süreyi değerlendiremiyorum.zihnimde hep zaten gidicem düşüncesi oluyor günümü pic ediyorum yani.
buzdolabının miyavlamasını düşündüğüm için geceleri uyuyamıyorum.

bir haftadır evde gece uyumayınca korkuyordum durumdan, meğerse babam buzdolabı ışığı süresinde yenilemesi varmış alarm gibi kedi sesi koymuş, gece gece bir hafta evde kedi aradım.
Bir şeyle uğraşıyorum olmayınca pencereden aşağı fırlatıyorum.
evde bira içtiğim zamanlarda, şişeyi alıp, herhangi bir yere usulca yuvarlıyorum. öyle bir yere koyamıyorum. o şişe illa bir yere yuvarlanacak.
4 ay boyunca her gece into the wild i açıp izlediğim yerde uyumuştum.
Daha öncesinde de 6 ay kadar her gün fight club ı izledim. Psikolog ile konuştum sorun yok izleyebilirsin dedi ben o gün izlemeyi bıraktım amk.
Hızlıca level atlıyorum iletişim konusunda. Mesela 3 dakika sonra sevişebilirim.

Ama kolay değil benimsemem lazım. O da 1 2 dakikamı alır.

Bunlar hızlı olduğum zamanlar.

Şuan yaşlandık kafayı çevirip bakana kadar dakikalar geçiyor.

Yaşlanıyorun sözlük.
Hemen kızabiliyor ve sonrasında hemen affedebiliyorum.
Gezmeyi sevmediğim gibi rehberlikte sıfırım.
Bir şeylere niyetlendiğimde özellikle uzun maratonlu çaba isteyen bir hedefse sonuç alana kadar kimseyle paylaşmıyorum.
En ufak çıtlansa o iş bozuluyor, beklentiler devreye giriyor ve insanlar sürekli sorduğu için enerji potansiyeli kinetiğe dönüşmüyor işte.
Defalarca denedim, bendeki sistem böyle.
Ay nazar değer vay kıskanırlar minvalinde bi içgüdü değil asla.

Kendimde bulduğum güçle ve inançlarla ilgili.
güncel Önemli Başlıklar