bugün

Hayatımda 2 kere ağladım sadece, birinde bir anneye oğlunun şehit haberini verdim.
Diğerinde yeğenimin baba gitme diye ağlayarak koştuğunu gördüm.

En yakınının üstünden 3,5 yıl geçti

Bundan başka da şu 26 yılda tek bir kere ağlamadım. Ağlayacak gibi bile olmadım.
kirpiklerim hala ıslak fazla geçmiş olamaz.
2016 yılında.
uzun zaman oldu ki hatırlamıyorum bile.
az evvel. sinirden.
6 yıl önce.
Uzun zaman oldu hatırlayamadım şimdi.
En son 2016 da ağlamıştım kadeş.
geçen seneden beri ağlamadım.

(bkz: ince espri yapma sanatı)
(bkz: gülün lan)
Bu sabah.
dün gülmekten ağladım sayılırmı.
bu gece.
bi' 4 sene oldu herhalde. en son ayağımı hem çatlatıp hem de kırdığımda gözümden yaş akmıştı.
"Etmeyin Reis bey! Siz ağlayamazsınız! Ağlayabilseydiniz, anlayabilirdiniz...
Siz merhametten, acıma duygusundan, yalnız kötülük doğacağına inanmışsınız. Yerine göre haklısınız.. Fakat ondan ne büyük iyilik doğacağını unuttuğunuz için en büyük hakkı kaybediyorsunuz. Rahmet kaldırılmış sizin kalbinizden.. Reis Bey! Mühürlü kalbinizin açılmasını dilerim, Allah sizi de arındırsın..." (idamlık genç)
Bir kaç ay olmuştur.
Dişlerimi sıka sıka nefesim kesile kesile içimden gelen o ağlama hissini bastıra bastıra sessiz sessiz.
Ağlamıştım kimse duymasın diye yapmıştım
3 gün çenem karın kaslarım avuç içim acımıştı.
Sevmiştim ama ogün boş olduğunu anladım.
Belki ondan bukadar sıktım kendimi.
Aklıma geldi canım sıkıldı bak.
Askerde ağladım.Ne terkeden sevgiliye ne de yakinlardan vefat eden birine.Devriyem vardı hastalanınca görevimi ifa edemedim diye ağladım.aciz hissettim.
1 saat önce gözlerimden akması gereken yaşları kalbime gömdüm denilen soru cümlesi.
10 yıl oldu kafadan.
2017 Den öncesini sildim ben. Henüz hiç ağlamadım.

Oley oley oley ^^
1 eylüldü. en mutlu günüm olacağına en berbat günüm oldu. Unutulmayan bir 1 eylüldü.
Çok uzun zaman oldu aylar oldu yani. Sanırım artık kalbim köreldi.
En sonu hatırlamıyorum ama en sağlam ağladığım zaman Eskişehirspor'un kume düştüğü zamandı.
Bugün gece tam 00 00 da aldığım mesaja ağladım. Gerçekten bazen kiymet bilemiyoruz. Kendimden nefret ediyorum şu saatler.
10 saat kadar once. (bkz: ota boka aglayan biri olmak)
En son 7 aralık gecesinde. Ama bu gece de ufaktan gelecekler bence.