bugün

Insan sevdigini baskasiyla paylasmak istemezmis. Beni seviyorsa. Sevgi paylastikca cogaliyorsa. Onu da sevebilir mi? Beni de sevmeye devam etmek sartiyla. Ve kullanma cizgisi gecilmediyse.

Seven insan kiskanırmıs. Ben kiskanmiyorum simdi sevmiyom mu

Zaten kiskanacagim baska biri varsa beni sevmemistir. Ha o kisiyle mutlu oluyorsa ikimizden birini secmeli. Ben sevsigimden onun mutlulugunu bozacak degilim.
ben niye aşık olmuyorum ya da olamıyorum lan.
bu saatte kim kalkıp yemek yapacak?
Bu selfie meraki ne zaman bitecek ?
ne zaman olecegim ? beklemek sıkıcı olabiliyor. halbuki yuce allah kullarina sıkılmaması icin dertler tasalar lutfetmis. bunlari ise kucakladiginizda acilarin cocugu emrahtan daha beter halde daha kotu ne olabilir olsada sorun olmaz modunda oluyorsunuz. herkes yeni bir dunya ister. olum yeni dunyaya gecis vize almak demek. su ısıklar sonse keske.
(bkz: babam böyle pasta yapmayı ne zaman öğrendi)
bu kadar kötülük niye ?
Kasima piercing taktirinca enfeksiyon kapacak mi acaba? Aklimda deli sorular pisiriklik yapip taktirmaktan vazgececegim yine demi.
başka bir ülkede doğmuş olsam nasıl olurdu sorusudur.
Türkçe dublajlı ya da altyazılı filmlerde "fuck" kelimesini 'lanet olsun' olarak çeviren ilk insan kim? Adı ne? Şu an yaşıyor mu yaşıyorsa kaç yaşında?
Orjinal anadol a2 stop lambası kalmış mıdır bir yerlerde.
rüyalar nasıl oluşuyor?
Hayat beni neden yoruyorsun?
insanlar neden bu kadar gaddar olup ölümü düşünmeyerek birbirini boğazlıyor acaba?...
babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi ?
sevgi dolu asik mi , tutku dolu asik mi?
Ne zaman iş bulucam?
Sözlükte lolden iyi anlayan bir arkadaş var mıdır?

Not: Varsa bir şey sormam lazım mesaj atarsa sevinirim.
pilotlar kokpitte sigara içiyor mu?

Olm doğru söyleyin lan. Minibüsçüler gibi camı açıp tüttürüyor musunuz?
Bana baba-oğul ilişkilerini anlatan duygusal bir kitap önerecek yazar arkadaş varmıdır acaba sözlükte ?
mutlu mudur merak ediyorum.
2 gecedir rüyamda görüyorum ciddi anlamda merak içindeyim nedn neden yaa lan aklıma gelmiyor vallahi gelmiyor böyle rüyalar olmasa.
Fosilleri yakıt olarak kullanıyoruz ve bundan milyon yıl öne ölmüş dedem yıllar sonra fosil olacak, yakıt olarak kullansak günah olmaz mı?
senin küçük bir elvadan böyle büyük bir aşkı bitirebilir mi ?
herkesin hayatına kimse karışamaz mı ?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar