bugün

Görgüsüz gibi paraların fotoğrafını paylaşan birtakım yazarların olduğu başlık. Kötü kalpli ve düşüncesizsiniz.
Lise 1 falan varsa iban atsın gönderecem.
200 lira alamancı akrabam verdi.

7000 liraya yakın borcum olup sıkıntı içinde depeleniyorum.

sizlerden ricam bayram harçlığı atıp beni mutlu etmeniz.

iban: tr16 0001 0000 5189 2576 0050 01
isim: recep öztürk
Az once paket servis getiren gencten kiza 300 tl atesledim. Hic gerek yoktu abi dedi ama mutlu da oldu. Bu ise muhtac eden sistemin ta amina koyayim.
görsel
Hayatta en hakiki mürşit ile gelin tanış olalım ahengi, ortaya karışık güzel cep harçlığı. Sefan olsun güle güle harca.
Ups bacıyı geceleri iyi çalışmışlar belliiki yoğun mesai yapmış.
Bi parfüm parasıdır...
Ah ah Nerede eski bayramlar.
görsel
eniştemin annesi 50 tl verdi. evdeki paramla iskender yemeye gideyim bence.
100 dolar kaptım şimdilik.
400 TL şimdilik.
çocuklukta iyi hasılat yapardım. ama şimdi bir yetişkin olarak düşünüyorum da o günler ne sorumsuz ve rahatmışız.

özlenir o günler.
yeğenim gelip o kadar tatlı bayramımı kutladı ki dünyaları veremediğim için bir miktar harçlığı ben ona verdim.
Kurban bayramında hasilat düşük olur bozmayın morelinizi gençler.
50 lira aldım 50 lira verdim. En azından zararda değilim diyerek dolan gözlerimi siliyorum.
üçün biri.
Maaş yattı. O sayılıyor mu?
Kısır döngü sürüyor. Babamın kuzenime verdiği 20 tl, amcamın bana verdiği 20 tl karşılığında mahsup olmuş oluyor. Ancak Taraflardan biri zenginse denge bozuluyo; ama ilginçtir zengin ailenin evladının harçlığı da daha fazla oluyor.
Edit: bu bayram vermiyolar. öğrenci olarak son harçlığımı geçen ramazan aldım. Sevgiler, iyi bayramlar sözlük.
100 tela.

50 yoro.

Zenginiz çoşşükür.
sıfır, elde var sıfır.

(bkz: üçün biri)
Gelinin annesinden bir tam otobüs bileti.
gene 40 liraya yakın para çıktı cebimizden. ne harçlığı?
(bkz: sıffır sıffır sıffır)
20 lira ve babamdan lg g4.
hala 0 ama birazdan teyzem geliyor durum değişir.