bugün

biz de bütün olaylar çabuk gelişti.. öyle ki; oldu ve bitti, tıpkı rüya gibi.. gördüm ve duygularıma yenildim ben ki aşk nedir bilmez, uslanmaz serseri, ilk kez böyle bir durumun içinde buldum kendimi.. herşey güzel giderken zaman çabuk geçti be, evet bütün suç zamanındı onun hiçbir suçu yok.. yavaş yavaş ilerlesene be zaman nedir derdin bizimle?... çabuk biteceğini bilseydim doya doya yaşardım seni, bugün işim var deyip ertelemezdim buluşmalarımızı, öyle ki; siktir ederdim bütün herşeyi sen yapardım merkezimi... acımasızca beni terkettin ya yine de senden nefret etmiyorum helal ediyorum hakkımı, bu çok zor ama mutlu ol hayatında.. tek derdim, keşke bu kadar bağlamasaydın kendine be güzelim, acıyor dokunduğun her yer...
ben mi? beni boşver, aman sakın düşünme senden önce nasılsam yine öyleyim, hep öyle kalıcam..
http://www.youtube.com/watch?v=pc_qAd7ovF8
akıllı, zeki ve mantıklı tek bir kızla çıkamadım şu hayatımda. kaldı ki böyle birini bulup bir de üstüne fedakar ve güvenilir olmasını isteyip üstüne de görünüş kriterlerimi yerine getirebilen bir kız bulucam da. ohooooo. yok yok bulamam. size çıktığım kızlardan demetler bakın; birinden ayrılmışız aylar hatta yıl geçer, iki mesajlaşırız facebook'tan ekledim kabul et der. kabul ederim, sonra bakmışım silmiş. nasıl bir mantıksa bu. diğeri facebook'ta beni engeller profilini bile göremem, kaldı ki görsem de ne eklerim, ne mesaj atarım. ama salak arada bir engelimi açar dayanamaz, beni bi kontrol eder, iki gün sonra yine engeller. çünkü engelini açınca iki gün tekrar engelleyememe gibi bir kural var facebook'ta. arada engelimi açar profilini görürüm bunun sonra yine kaybolur işte engeller. bir öbürünle ayrılırız yürümüyor der, tamam derim, ama sürekli bana mesaj atmaya devam eder. nedir lan amaç nedir, neyin kontrolünü yapıyorsunuz. hepinizden sonra yeni birilerini mutlaka ki buldum ve de bulup seviştim mesela bunu diyim. öğrenmek istediğiniz buysa. salak olmayan bir kız istiyorum hayatımda bir kere de olsa be. görünüş kriterlerimi bile delicesine esnetmeye razıyım bunun için. ama bir kere olsun akıllı ve mantıklı bir kız girsin istiyorum hayatıma.**
iki kişinin bildiği sır değildir sözlük, lakin biz iki kişi değiliz. o yüzden aramızda kalacağından eminim ve itiraf ediyorum.

bi kız var sözlük, yaşı benden baya büyük. beş yaş kadar var. pek güzel de bi kız değil aslında ama onu seviyorum, bazen telefonu elime alıyorum ona aşkımı itiraf edecek bir mesaj döşenip gönderemeden siliyorum. hatta geçenlerde o mesajlardan birini yazdım ve göndermeden silmek için çıkışa bastım ve yanlışlıkla sil yerine taslaklara kaydet dedim. sonra da ben salak, onu orda unuttum ve ertesi gün o kız telefonu karıştırırken taslaklara geldi telefonu elinden de alamadım. sanki orada kalan imleç birkaç yüzyıl orda kaldı... allahtan telefon çaldı da bana uzatmak zorunda kaldı. hem kıza sevdiğimi söylemek için dört dönüyorum, hem de taslaklardaki mesajı görmemesi için içimden kendime yağdırıyorum. bu nasıl bir ikilemdir la sözlük, bu ne yaman bir çelişkidir... neyin korkusu, neyin çekincesidir... yaşının benden büyük olması beni mi etkiliyor, yoksa kendime mi yakıştıramıyorum bu kadını bilmiyorum. ama onu seviyorum sözlük...
ben de bir keresinde aşık olmuştum.
kelebekli oluyor genelde. beneklisi ve çizgilisi de var ama onları denemedim.
bir kız vardı çok güzeldi kısa sarı saçlıydı. cılızdı ve çarpık bacaklıydı. ben onun eski sevgilisine benziyordum. saçımız kıvırcıktı kollarımızda bacaklarımızda aynı yerlerde dövme vardı o da tatardı ben de. o da güzel resim çizerdi ben de. ama ben daha güzel çizerdim. ama kız onu seçti. beni seçse bence de daha şeker olurmuş. onun beklediği otobüsü ben de bekliyordum.
Aşık olduğum zaman kimseyi önemsemem, kimseyi görmem. ama o hayatımın merkezi olur.
sana şimdi ilk aşkımı anlatıyorum sözlük;
okulda gizli gizli görüşüyoruz.
cep telefonunun olmadığı zamanlar,okul dışı sabit telefondan görüşmeye çalışıyoruz, arıyorum annesi çıkıyor, arıyorum babası çıkıyor, arıyorum ablası erkek kardeşi derken tek formül yine okul kalıyor görüşmek için. o zamanlar böyle aşkın ızdırabını diyorum ve bu zamana kadar geliyor bu söz öbeği.
aradan geçen 1 aylık bir süre sonra aşık olduğumu sandığım kişi evlilik planları yapıyor ve ortaokul bitiyor aynı liseleri yazalım diyor tamam diyorum ben onun söylediği liseyi yazıp ön kaydımı yaptırıyorum ve o ailse baskısı yüzünden başka bir liseyi yazmak zorunda kalıyor. ben bu durumu gurur yapıp ayrılıyorum ve aradan geçen 11 yıl sonra facebook'ta buluyorum ama hiç bir şey hissetmiyorum. bu kadar sözlük öyle demagoji yapılacak bir durum yok yani. *
ilk sevgilim nasıl ah ettiyse, ondan sonra hiç bir ilişkim bir ayı bulamadı sözlük. var mı tanıdık hoca filan.
Birini seviyorum, diğerine hep aşık kalacağım...
seni kaybettiğimi anladığımda tanrıya ne kadar dua ettiysem hepsini geri alana kadar küfrettim çünkü tek bi isteğim vardı seni kazanmak sen yok artık sen benim için olamaz aslında tam tersi ben senin için olamam beni napcan sen o yüzden boşver biraz benim canım sıkkın.
biri çıksın ve beni, duygusallığın mantığın önüne geçtiğini anlamama izin vermeyecek kadar aşık etsin..
aşk'ı seviyorum o duyguyu,o hissi,o farkındalığı.Ve aşk'a aşık olan her kadını da seviyorum çünkü bir kadın kendini aşk'a adadığında ancak gerçek bir kadın oluyor.Ruhunda sahip olduğu Tutkuyu,Arzuyu ve şehveti ancak aşık olduğu zaman dışarı çıkarabiliyor bir kadın.ve itiraf etmeliyim tüm samimiyetimle; aşk her kadına yakışıyor.

Sevgilerimle..
aşkın, karşılık bulunca ölümcül bir hastalığa yakalandığına inanıyorum. ya yavaş yavaş ölüyor, ya yavaş yavaş öldürüyor. karşılık bulduğu an yokolup gideni de var ki, aşka inanmama sebebi oluyor...
aşık olduğunu zannedersin, evlenirsin sonrası muamma. aşk bir yalan. önemli olan saygı, saygı sevgiyi doğurur. mutlu mesut yaşarsın.
(bkz: bütün dünya duysun i love you justin bieber)*
cansever 'e aşığım.
ipek'i çok seviyorum.
(bkz: orion) şarkısına aşığım.

http://www.youtube.com/watch?v=Rv9CDEbvmr8
Sadece aşık olmaya aşığım arkadaş.
sözlükten bir bayana aşık olmaya başladım sözlük. allah sonumu hayır etsin. başa bu da geldi. şu türk kızı muhabbetinin intikamı fitil fitil burnumdan gelecek gibi.
(bkz: kadına karşı şiddete hayır)
her dinlediğim seferde aklıma o geliyor, gözlerim doluyor.*
http://www.youtube.com/watch?v=jzyntnmj3ti
bi kaç ay önce hoşlaştığım insanın facebookta ilişkisi var yaptığı kişiliği gördüm ve yerlere yattım gülmekten abi. herkes çok şaşırdı tepkime karalara bağlayacağımı falan mı düşünüyorlardı acaba ki?
Hala unutamadım. Ama belli etmiyorum etmeyeceğim de. (Bu birincisine... )

Keşke ona inat seninle bir şeyler yaşasaydık. Bu cesareti gösterebilseydim hem belki onu unuturdum hem de seni sevebilirdim. Hem kendim mutlu olurdum hem de sen. Mutsuz olmayı hakeden ise mutsuz olurdu. ( Bu ikincisine)

Bu üçüncüsüne dermişimm. Ahahah. Yok be bu kadar değil tabiki, sadece ilki doğru. Ne bileyim hala unutamadım sanırım. Bu öyle kendimi mahvedecek, yıpratacak bir unutamama değil aslında sadece bir elde etme çabası, acı verme, geri dönsün isteme. Sanırım tam anlamıyla böyle. intikam almak kısacası. ikincisi de biraz biraz doğru ama bir aşk itirafı değil. Sadece bir aşk olmasını isterdim.
onu kaybetmek istemiyorum. çünkü tarifsizce çok seviyorum.
çok seviyorum.