bugün

Fıstık
Şapşik
Şipşak
Şokşok
4 yaşındaki kuzenime iltifat et bana dedim.bunları söyledi evet mutluyum *
+Saçlarını hergün düzleştirmekten bıkmadın mı?
- saçımı düzleştirmiyorum ki.
Sonrasında malum iltifat. Sıktı artık.
"Yaaaa seni yerimmm"

Aç herhalde bilemedim ki *

Edit: açmış
Iki gozumun cicegisin.

Belki de hayatimda aldigim en guzel iltifat.
sakallar çok tatlı yapmış seni.
vay ayı vay.
Sınıfta kızın biri Yok be hocam bulgar adam daha yakışıklı demişti herhalde o dur.
en son çocukken büyük akrabalardan aldığım iltifattır...
aaa fil kulagi kirpikleri değiştirelim mi, ben de değiştirilebileceğine inanıp hayır onlar benim vermem demiştim.
annem arada yakışıklım der.
Saclarinin rengi boya mi? Yo, değil.
ingilizce iltifatlardır klişe olmayandır."have anyone told you before that you are a perfect copy of gods creation?" daha önce sana biri tanrının kreasyonuydan harika bir parça olduğunu söyledi mi? gibi bir şey bak sen.. Yaklaşık 2 hafta etkisinden kurtulamamıştım. Yeri ayrıdır sağolsun.
Okulda kendimi star gibi hissediyorum. Sürekli iltifat alıyorum arkadaslarimdan, üst sınıflardan, alt sınıflardan, akrabalardan hatta yolda gençlerden bile iltifat almaktayım.
Hele bi hatice arkadaşım var dilinde hep ben. Bir hatce derki

(bkz: Lan bu kız çokkk güzel beeeehh)
Festival gibisin katilmak istiyorum.
Muahaha.
"Kanka sen keşke erkek olsaydın ya, valla ne yapar eder evlenirdim ben senle."

Korkuyorum sözlük.
"o kadarda kotu degilsin" cumlesidir. Karsi cins tarafindan begenilme, arzulanma uzerine gerceklesen bir sohbetten. Sevinmistim bildigin ehehe.
izmirli misin?
-hıyır.
Böyle güzelini görmedim.
-ınlımıdım, hakaret mi iltifat mı?
Bilemedim.
-Elf gözlerini silkeyim.
Ok.
-bb.
diz kapağının düzdü. o yüzden aşık oldum sana. diz kapağın gerçekten düz. seni seviyorum.

not: diz kapağım düz değil?
-nasıl yakışmış mı gömlek?

+veresim geldi valla.
Sakal sana çok yakışıyor. En çok duyduğum iltifat. Maşallah diyen yok henüz. Nazar değdirecekler.
gözlerimin rengine çok iltifat geldi. yani ben şuan 23 yaşındayım ve emin olun 19 yaşıma kadar gözlerimin rengini kahverengi kabul etmiştim. ama değilmiş. lens almaya gittiğimde (miyop için) ilk takışta optikçideki kız ilk bu iltifatı yaptı. sonrası kesilmedi zaten. ela değil ama açık kahverengi gibi birşey olduğu için bazen ela olduğunu düşünenler oluyor. mesele o.

şuanki kız arkadaşım ise çılgınlar gibi kirpiklerime iltifatta bulunuyor. gördüğüm en güzel kirpikler dedi geçtiğimiz gün. bir tanesi de saçlarımın cinsine çok fena takıp çok güzel bir saç yapın var diyordu durup durup oynuyordu. ince telli ve yumuşak olması ve doğal şekli vs işte bilirsiniz.

bunların dışında bir iltifat görmediğim şey ise genel kabul olarak; çok zekisin demeleriydi.
sen ne tuhaf bi adamsın...
bu kadar taze fasülye sevmeni anlayamıyorum ?
"çok güzel cızbız yapıyorsun" idi.
cümle anneme gelmişti daha küçükken : -kızın da çok güzelmiş, hiç sana benzemiyor."

anneme gömçürüp bana iltifat etmiş olmuştu. yere batsın mümkünse.
annemden gelen bir iltifattır.
Sen evlenirsen çenen sayesinde evlenirsin, laf ebesi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar