bugün

sigara içememek.yurtta bi sik yapılmıyor.kafayı yiyecem.
yemekle beraber dişe takılan saç .
cinsiyeti pazarlık unsuru olarak kullanan sözümona namuslu kızlar...

hayat kadını namusludur. net!
Evde kahve yok :(
Uykusuzluk.
"herhangi bir kadroya yerleşemediniz." bunu okuyunca biraz hüzünlendim doğrusu.
Sauna ve spa alanlarının ortak kullanılmasıdır.
kadın - erkek.
Bir şeyin eksikliği. Ve o şeyin ne olduğunu bilememek.
sabah tartıya çıktım ve 95 kilo olmuşum, sabahtan bu yana mutsuzum ve mutsuzluktan boğazada dur diyemiyorum...
makina elamanları ödevinin teslim tarihine 3 gün kalmış olması.
bir haftadır sol omuzumdan sol koluma doğru bir ağrı var. Doktora gitmekten ve hastanelerden nefret ediyorum, moralimi bozuyor, neden ağrıyor lan diye kendi kendime sormadan duramıyorum.
Neden bazıları gibi kolayca unutamıyoruz. Aldatma çok ayrı, ayrılır ayrılmaz başkasına koşabilen insan türleri var. Neden onlar kadar rahat olamayıp en fazla 1 ayda unutamıyoruz. Neden tüm varlığımızla bir kişiye ait hissediyoruz neden. Silip atmak, unutup gitmek mümkün olamıyor bizim gibi insanlar için. Neden insanları mutsuzluk ve yalnızlıktan kurtulmak için bir sıçrama tahtası bir araç olarak göremiyoruz. Neden bu ısrar neden bu bağlılık bu adanmışlık neden. Bağlı olduğumuzu sandığımız insanla aramızda gerçekten bir bağ kaldı mı.
Geçmişte yaşananlar bu bağın hala sürdüğüne kanıt olur mu.
Neden daha rahat daha umursamaz biraz kaygısız olamıyoruz, diğerleri gibi.
Diğerleri bunu nasıl başarıyor ?
yikanma derdi mutsuzluğu.
Çok sevdiğim arkadaşım sözlükten ayrıldı nasıl mutlu olayım' ki?
tam askere başvuru yapmışken bedelli çıkması.
annem in ''kalk hadi dedigimi yap'' demesi.
zamanın akıp gidiyor olması ve bunu bile bile tembelliğimin önüne geçemiyor olmam.
3 ay önce 95 olan kilonun 102 ye çıkması.
patronumun suratı. bu nasıl ifade. iş yoksa benim ne yapmam gerek. kapıya çıkıp gel vatandaş gel mi diyim?
hedefler.
debriyajı bozulan arabamımın yanan volanı ile birlikte 9000 tl masraf çıkması. yara derin.
14 saattir uyanık olup henüz kahvaltı yapmamış olmak.
uykusuz kalıp birde işe gitmek.
c.tesi yapacak is bulamamak.
zaten normalde de is bulamamak.
kisacasi işsizlik.
bir türlü herşeyin yerli yerine oturamamasi, tam oluyor gibiyken bir baska aksilik cikmasi.
güncel Önemli Başlıklar