bugün

cinsel açlık.
kadınsızlıktan çıldırma durumu.
kaybettiğimi düşünmeye başlıyorum. doğru adım ama yanlış seçimler sanki..
ntldr eksik
yeniden başlat: ctrl+alt+del.
sevmek, sevilmemek.
5 saat sonra kalkacak olmak.
makyajımı silmek zorunda olmak.
mutsuzluk damarlarımda dolaşıyor sanki içime işlemiş alıştım sanki mutlu olsam bi terslik var diye düşüncem artk.
Geçmişte yasadigim 3 güzel günü aylarca hayal ederek moral buluyordum, evet yarin yine uyanaciğim ve gün içinde o 3 gunde yasadigim guzel anilar aklima gelecek ve hayal kurarak anilara cesitli eklemeler yapagim, iste tam bu nokta beni mutsuz ediyor; hayatim boyunca güzel diyebileceğim sadece 3 günüm olmuş.
Biraz sonra geçen hafta eşi ile ayrılmış olan bir arkadaşı bir başka arkadaşımla beraber teselli etmeye çalışacak olmamız. Ben toparlayacağını sanmıştım. En son gördüğümde iyi gibi gelmişti. Mutsuzluğumun sebebi teselli sözler inin tarafımdan bulunamamasıdır. 3 yıldır aynı yastığa baş koymuşlar. Ne desem kâr eder? ne desem kahrolmaz? Kolay mı yahu? adam ona yarım demiş, yârim demis kadın habersizce memleketine gitmiş.
cumartesi günü çalışması sebebi ile yardan uzak kalmak.içememek
cesaretsiz bir insan.
Uzun zamandır giymediğim konversimi giydim ayağımı vurdu çok acıyor.
Kendi kişisel bilgisayarım.
dinlediğim şarkılar olabilir mesela, yoksa mutlu bir insanım ben yani.
Bu gece de sarilacak bir sevdicek yok.
Çok uzun zamandır kız arkadaşım yok. Kafayı yemek üzereyim.
jennifer lawrence capslerinden sonra sorulmaması gereken sual.
1 haftadır çalmayan telefon ve sevgilisizlik.
diğer yazarları pek de enterese etmeyen şeylerdir. mesela şu an boynumdaki ağrı kimin umrunda? sabah çok ters hareketlere giriştim. uzun zaman böyle hareketler yapmayıp birden atlayıp zıplamaya başladığım için, akabinde boynum tutuldu ve hala tutuk halde, robot gibi dolaşıyorum.
tam 3 aydır telefonumun olmaması. şu devirde, 21 yaşında ve üniversite okuyan birisi olaraktan benim de bir telefona sahip olmak en doğal hakkım değil mi?

tabii ki bundan daha kötü olan bir durum var. cebimdeki avea hattını kimsenin aramadığından ve kimsenin mesaj atmadığından adım gibi eminim.

söylesene sözlük, telefon benim neyime be.
Bilinmezlik..
çok gazım var.
Rc arabamın alıcısının bozulması. Ulan yeni motor aldık. rodajdır, kıldır, tüydür derken 2 aydır doğru düzgün kullanamadık be!
2 saattir atiye dinliyorum. Bu beni huzursuz ediyor.
ders çalışıyor olmak.