bugün

Grimsi bir şeyim. Karanlık olamıyorum. Aydınlık zaten hiç. Kapalı hava gibi ama hiç yağmur da olmuyorum. Gri bir şey sadece. Belki de kül
hayalle yaşayanın götünü sikeyim.

ben demedim ama diyen çok doğru demiş.

öptüm.
Eskiden her şey yeniymiş.
Eskiden her şey yeniymiş.
gün doğarken ardından tepelerin, damlaya damlaya göl olur. *
Ölenle ölünmüyorsa gülenle de gülmeyeceksin.
bir kimsenin ruhunu mu görmek istiyorsun, yüklediği anlamlara bak.
yazmaya kalksan ellerin titrer, anlatmaya çalışsan etraf sağır, sen delik deşik ve yorgun.
saçlarımda da kırıklar var ama rekor kalbimde amk...
görsel

dedemin en sevdiğim aforizması.
Vücuttaki hücreler her 7 yılda bir tamamen ölerek yenilenirler. Ve ben, bir gün senin asla dokunmamış olduğun bir vücuda sahip olacağım.
bilginin sonsuz olduğu bir dünyada, herhangi birinden daha çok şey bilemezsin.
aşk, ofsayt bayrağının kalktığını görmeyen futbolcunun tribünlerle paylaştığı gol sevincidir.
Evini yaristiran, arabasini yaristiran, cocugunu ve hatta esini yaristiran kibirli ve boktan bir nesille karsi karsiyayiz.
olasılıkların çıkarttığı duygu, derinde ki duygudur.
her duygunun derininde bir duygu daha vardır dipnot.
Bu hayatta en güzel pozları yalnızlar verir. Ama yalnizin bütün fotoğrafları vesikaliktir.
Birine iyi davranırsan zamanı geldiğinde sana artistlik yapabilir.

Kötü davranırsan hiçbir zaman artistlik yapamaz.
hayal kırıklığına uğramamak için hayal kurmayı bırakırsanız, sadece hayallerinizden değil her bir parçanızdan kırılmaya başlarsınız.
üzülmek istemiyorsan hayallerinde bile beklentilerden uzak dur.
canın çikolata çektiyse bir şekilde ye, mutlu oluyorsun.
insan isyandır !
http://www.haber7.com/gun...okurken-ayaklarim-titredi

farkettim ki çevremde güncel haberleri takip eden ne de çok az insan varmış. bi çay ierken sahilde otururken vs. " la duydun mu kadir gecesinde ayasofyada 80 küsür yıldan sonra ezan okunmuş?!é diyen bi arkadaşım olmadı son bir haftada. internetten uzak kaldım iki hafta bu konuyu anca öğrendim ve böyle önemli bi konunun çay sohbetlerini işgal etmediğini, insanların duyarsızlaşma noktasında tavan yaptığını farkettim.

günceli takip edin !
Hissettiğimiz acıdır ama hep acının derininde ki duygu ile düşünürüz.
aşk acısı çekersiniz, ama umutlardan acı çekersiniz. Derinde ki duyguyu biliyorsunuz.
güzel günler sana gelmez,sen onlara yürüyeceksin.
hayaller olmadıktan sonra kanatlar kime özgürlük verebilir?

http://mbsadam.blogspot.c...lk-kitap-ilk-heyecan.html