bugün

aldatmayan erkek yoktur. aldatamayan erkek vardır.

- sir pileyboy Necati
''siz düşünürsünüz ben yaparım, siz hayal edersiniz ben yaşarım.''
mutluluk nereye gidersen git , gideceğin yerde değil, içindeki mutluluk ışığını nerede olursan ol, açığa çıkartacagın yerdedir.
Merhametle yıkanmış dünya ateşiyle değil, cehennem ateşiyle yansam bile affetmeyeceğim onları.
babamın mezarına çiçekler ekince karşımda takım elbise giymiş gibi oluyor.
tek ihtiyacım onlarca kadın.
kül olma kul ol.
Degirmenlere karşı değil, kendine karşı savaş artık..
geçirdiğim bayramların normal bir günden farkı yok. bayramım normal günse, normal günüm bayramsa ben deli oluyorum o zaman.
Daha büyük problemin olmayana kadar, en küçük problemin, en büyük problemdır.
Zaman her şeyin ilacı diyorlar ama birini yüksek doza maruz bırakmak, cinayetten sayılmıyormu?
Kadın bulunduğu kabın şeklini alır. Yalnız adam da kalıp yoksa, kadın napsın değil mi ama?
elma ile armut arasındaki fark; mahmut'un bıyıklı olmasıdır.
+devede de yarrak var.
-bize ne humuna koduğum?
sevdiklerimizi tekmelemeye, anne karnında başlarız.
Turbeye caput bağlayan Anadolulu kadının rasyonaliteye olan mesafesiyle, isa babasız dünyaya geldi ve ölüleri diriltti diyen ama buna rağmen akademik beyni temsil eden Katolik Avrupanın hurafecilik ortalaması birbirine pek de uzak olmayan bir bilimsizlik ihtiva eder.
Yaşadıkça Anladım dediklerini de anlamadığını anlattığında hayat; anlarsın...
sonra başa dönersin...
@buzzluk
kadınlar, eskiden kendilerine aşık olacak sadık adam ararlardı. şimdi, eskiyi arıyorlar.
Başlığa girene kadar unutursun.
çok baklava ye erkek öl atın ölümü arpadan olsun.
beni ben yapan şeyler, seni sen yapmaya yetmeyebilir.
Bayanlar, dikkat edin! Güzel görünmek için süslendikleriniz, kendilerine insan süsü vermiş olabilir.
gitmek isteyenin kolundan sıkı sıkı tutup çekin, sonra birden bırakın. daha hızlı giderler.
Bir erkek ağladığı ilk kadını,
Bir kadın ise gururu yüzünden,
Hayatına yeniden sokamadığı o erkeği unutamaz.
toprağın altında herkes eşit.
güncel Önemli Başlıklar