bugün

hepsi sizin, her şey sizin; kasmayın.
3 kilo 1 milyon ise neden 200 gr için milyarlar feda edilir?
insanlara mutlu oldugunu belli etme, kiskanirlar; senin de onlar gibi mutsuz olmani isterler. icinde yasa ne yasiyorsan.
Her bok için parayı ve para için de işe gitmeyi icad eden orospu evladını 3.Abdülhamid'in senfoni orkestrası siksin.
hep farklı olmak istemiştim, oysa ki farklı olmak sadece aynıların en iyisi olmakmış, Geç anladım...
Bir düşün, belki de kötü adam numarası yapan iyi adam değilsin; belki iyi adam numarası yapan kötü adamsın.
Bir insanı, bir yeri, bir serüveni tanımaya başladığınızda dikkat edin; görmezden gelmek istediğiniz şeyler çoğalacaktır. Bir tutku besleyeceğiniz herhangi bir şeyi bir noktaya kadar tanıdıktan sonra üzerine kattığınız şeyler, deneyimlerinize zarar verme olasılıkları yüksek olan şeyler olur. ''Tanımak'' eylemi kesin bir sınır görmedikçe, zararlı bir eylemdir.
seviştiğin kadını sevemezsin, eğer sevdiğin kadınla seviştiysen...
peşinden gidilmedikçe hayallerin hep bir kaybeden oluruz.
Eğer bir gün kapıdan parfüm sıkmadınız diye pişman olmadan çıkıyorsanız, o gün siz büyük ihtimalle gerçekten özgürsünüz demektir.
insan sever sevdiceğini, oturur sever.
iki kişinin bindiği tır değildir.
hayatımız bir tiyatro oyunudur. doğumla perde açılır ölümle perde kapanır. konusu ise zaman içinde değişir bazen kapalı gişedir bazen tek kişiye oynar.
Karakterim ve tavrımı birbirine karıştırmayınız. Karakterim kim olduğumla ilgilidir; tavrım ''sizin'' kim olduğunuzla.
tatlı dil at'ı deliğinden çıkarmaz. *
''Hayatınızda sizi terk etmeyecek tek kişi yalnızlığınızdır''
"seni seviyorsam bundan sana ne?"
nietzsche
yarı yolda bırakmak diye bir şey vardır zira yol birileri için bitmiş olsa da başka birileri için henüz bitmemiştir.
Yemeği bile üçüncü kez ısıttığında bozuluyor... defalarca bitmiş bir ilişkiden ne kadar tat alabiliriz ki?
kaybetmekten korkacağın kişileri kaybetmemek için yaptıkların, onları kaybetmene sebep olur.
- ne veriyim abime
gece gece canımı sıkan, uykumu kesen, beyni mi siken ne ise, bilmiyorum.
üç tas has hoşaf suyu içene iki tas hediye.
http://www.kostebek.us/?p=181

(bkz: aforizmanın artık gözünü oymak)

not: aranızda hristiyan arkadaşlar varsa şimdiden özür dilerim efendim.
bir garezim yok, can sıkıntısı işte.
bir insan ne kadar güçlü olursa olsun umutsuz, mutsuz, güçsüz zamanları olacaktır.