bugün

mşglsn snrim ben yatiorum ii eglncler sana
steam store: bir öğeniz topluluk pazarında satıldı.
Ihlara salonunda karınca misali çalışan kuzucuklarımıza..
Diye devam eden mesaj, bu adamın hitap şekli beni benden alıyor.
Mutluluk vermiştir ancak kafa karıştırıcı bir mesaj. Zira mesajın samimiyetinden emin olsam da mantığım duygularımın önünde ve benim çok işim var. Bu defa duygularıma yenilip aptalca şeyler yapmayacağım!
hayır. sen neden uyumadın?
görsel
görsel arakadaşlar bu kadar da açık sözlü olunmaz ki. Benim gibi entellektüel, elit, alfa bir erkeğe bu söz söylenir mi?
Birazdan o taraftan geçeceğim, haber veririm.
Sozlukten gelen ; Güzel kiz tanisalimmi seninle? Guzel oldugum sanirim profilimdeki terazi simgesinden belli oluyor * bazi insanlar komik. Ama inancli.
Gitmediğim memleketin belediyesinin bir kere. Nerden bulup, ekledin, neden ısrarla davet ediyorsun beni anlamıyorum.

Gelen mesaj:
Bugün saat 14.00'da Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştireceğimiz ### Akülü Engelli Aracı Dağıtım Töreni'nde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarım.
'' Sevgili yazar, aylar oldu yoksun. Umarım her şey yolundadır keşke tekrar konuşabilme şansımız olabilse. Sevgiler. ''

çok naif bir insandan gelen hatrı sayılır mesaj.

08.10.2017
17:42
Kaçta gelcen 2 tane ekmek al gelirken...
Kızılaydan gelmiş, ad soyad var. Üzgünüm paylaşamam.
reddeddigim cocuk yazmis. "ne yapiyosun?"
(img:#1777645)
Ehehe.
(img:#1790359)
camın önünden ayrılıp uyuyamam ki ben.
En son ben atmışım mesajları görüldü de olmamış. hoş sıradan bir gün.
Mutluluk verir bazen..
görsel
"kalk hadi"

ookey okey.
Bulamadım silmişim ama neredesin sen lan yarım saattir bekliyom bro ydu. Adamı 2 saat direk gibi bekletirsem olacağı buydu. Az daha çarmıha gerecekti gittiğimde. Allahtan 4 seansına yetiştik.
iyiyim sen?

Başka bişey bilmezler zaten.
Ayın 5inde para gönder len
100 liram kaldı

Kardeşimden gelen mesajdır.
Neden bu nick ?
(img:#1815623)
Annem harici mesaj yoktur zaten.
Yarın akşama kadar bunlardan yaklaşık 100 tane gelecek.
görsel