bugün

Rdr 2 online oynuyom ps4. Gelen varsa mesaj atsın.
biraz sonra sınavı olan deniz ticareti hukuku dersinin online sınavına çalışmaya çalışıyorum ama maalesef patinaj yapıyorum ve bir anda kendimi uzun zaman girmediğim sözlükte buldum ve devamkee ediyorum.
parayonayla karışık panikatak geçiriyorum...
inanılmaz gerginim şu an.
Kafam karıştığı zaman panik atak krizim tutuyor.
Kafam çok karışık...
Halbu ki, yarım saat önceye kadar her şey yolundaydı...
Anormal bir durum hemen dikkatimi çeker.
Ayrıntılar, kelimelerin altında yatan ikincil anlamlar,
normal görünmeye çırpınan ama bir seyler gizlediği bin kmden belli olan tipler hemen dikkarimi çeker...
Bu yüzden insan iliskileri beni çok geriyor ve yoruyor.
insanları seviyorum ama onlarla iletişim kurmaktan nefret ediyorum...
Ne yaptığımı kimseye anlatmak gibi bir çabam olmadığı için buraya cabasizligimi bırakıyorum.

Hepiniz kiymetlisiniz. inanın.
Hermione Granger'ın, Hogwarts Savaşı'ndan sonra kariyerini nasıl şekillendirdiğini merak ettiğim için ufak bir araştırma yapıyorum.
Merhaba çocuklar bugün çok halsizim. Yumurta yemek uzun süredir midemi bulandırıyor. Hala bulanıp bulunmadığını test etmek için sabah bir haşlanmış yumurta yedim. Hala midem bulanıyormuş. Sabah içtiğim limonlu su ve limonlu yeşil çay tansiyonumu düşürdü. Üstüne sabah yediğim yumurtanın bulantısı var. Şimdi americano içiyorum. Kafam çok kötü. Sabah arkadaşımın adli tıp sınavına birlikte girdik. O çalışıyor ikinci kez izin alamadığından onun yerine birazdan seçmeli dersin sınavına ben gireceğim. 16.30’da bitecek sınav ve ben akşama kadar yatağımdan çıkmayacağım.
kuş burnu çayı içiyorum, çok iğreeeenç.
Pompa.
görsel
görsel
Sabahtan beri kalorifer dibine belimi yapıştırarak uzandığımdan kahvemi yapıp parka geldim. 2 shot filitre yerine 1 shot atıp 2 bardaklık süt koyunca kaynamış süte dönmüş. Flat white ı da andırıyor. Hiç sevmem. Kahveyi içip eve derse yetişeceğimden aceleyle yaptım kahveyi dikkat etmemişim. Sonra ders 17.30’a alınmış. Neyse. Kulağımda da colonel bagshot lord human being çalıyor.
bu entryi girdikten hemen sonra sigara sarıp balkona kaçıcam.
" this is us " dizisini izliyor.
Rakı. Sonra bira. En son sızmaca. Yarın iş. Allahtan evden çalışmaca. Çok nokta koydum. Stop.
filyasyon, 76 yaşındaki kalp hastası bir amcayı corona testi pozitif çıktığı için evinden aldırıp pandemi hastanesine naklini koordine ediyor. evde canı sıkılanlara gelsin bu da.
Hem de balkonda sigara içiyorum, hem de manga okuyorum.
fon müziği eşliğinde analiz yapıyorum.
cs go giricem ama internet sıkıntılı vodafone almayın.
görsel
görsel
Elektrikler gitti. Sabahtan beri yatağımdan kalkmadım ve kendimi kötü düşünceler ile aşağı çektim. Bilgisayarda kalan şarjla telefonumu doldurmaya çalışıyorum. Hava ılık ve her yer sessiz tam kafa dinlenecek türden.
Stalk yapıyor. Postegro uygulamasından yeni haberdar oldum da.
(img:#2129969)
Bunlara bakıyorum evet.

içimde hiç büyümeyen bir çocuk var.
Yemek yapıyorum ama atmayacağım.
adını feriha koydum 40. bölüm eşliğinde dibek kahvesi içiyorum.
Online olan yazarlarımıza yöneltilen mühim bir sualdir. Bu insanlar ne yapıyor? Evet efendim, işe mi gidiyorsunuz, uykunuz mu kaçtı? Bu saatte neden sözlükteyiz sayın yazarlar?
masabaşı çalışmak suretiyle idari işler yapıyoruz. solit ve batak oynarken, bir taraftan başımdaki kuyruğun sırayla işlemlerini hallediyorum. güzel el gelince bekletiyorum tabi. onlarda anlayışla karşılıyor.