bugün

Balkonda ıspanak yemeği eşliğinde keyif yapıyorum.
koltuğuma Sibel Can edasıyla uzandım, şimdiye kadar belirlemiş olmam gereken mühendislik projemi bulmaya çalışıyorum. araştırma yaptıkça moralim bozuluyor.

bu arada Türkiye cidden çok geride. bunu götümüzden donumuzu aldıkları hâlde fark etmeyenler var.
gelecek kaygıma ülkeyi de ekledim oley be!
Hamburger yiyerek avrupa yakası izliyor.
Yarınki yapacagim kombini dusunuyorum dolabimin karsisinda ashjsk.

Tips istemişimdir dkdjdj

görsel
kendisi güzel halkı iğrenç konya’da biricik istanbul’una dönmek üzere uçak bekliyor.

sevmiyorum alkol olmayan havalimanlarını, böyle yobazlık olamaz.
Manita ile her zamanki yerde görüşecektik. Sonra bir durak gelmeye üşendiğinden veya kafasından bahane uydurduğundan gelmedi. Ben de tansiyonum düştüğü için Kadıköy’e gitmedim. Ezogelin ile sarma yedim ve şimdi kahvemi tek başıma içiyorum.

Kızım fena bir cappuccino yapmışsın. Umarım ikinciyi de aynen böyle güzel yaparsın.
istanbul trafiğinde yaşlanmaya devam ediyorum.
Ananı sikim bu nasıl bir baş ağrısı.

Geberiyor
görsel
Yoruldu istirahat.
nasıl mutlu olup, düşündüğü kişiyi unutabilir diye düşünüyor...
Kendi başıma takılıyorum telefonda. Karnım acıktı sanki biraz ama bastırmak için kafa dağıtıyorum sağda solda.
içiyorum?
Donmuş muz, tahin ve cevizden yaptığım yüksek kalorili yulafı yiyorum. Arkada linkin park numb çalıyor. Bugün son sınavım var sosyal psikoloji. 2 haftanın ardından bu akşam kahve içmeye çıkacağım.
Çay içip derse girmeyi bekliyorum zomzoma gircem.
öğlen yemeğini yedi, kahvesini höpürdetiyor.
Bir sürü yapılacak arasından hic birini secemeyip duvara bakarak oturuyor.
Çalışıyorum bir yandan da yarım saat sonra oğlen arası, ne yesem diye düşünüyorum.
Sözlükte karı kovalıyorum.
Bilmenizi istemiyorum.
home office çalışmaya devam ke.
Televole'nin başında böğürülen magazin zırvaları gibi soru. Şok şok şok, annemlerde yatıyorum.*

Evden çalışmak ne güzel ya, nemrut pezevenklerin ancak e-maillerine maruz kalıyoruz.
işten geldim ve iki seksenim. Yerimden kaldıranı vururum o derece.
Yeni anlaştığım firma prosedur gereği 1 haftalik karantina sonrasında işbaşı yapıldığını belirtti. Dün akşam eşyalarımı topladim bugunde karantina oteline geldim yerleştim odaya pcr testi olup. Şimdi 3 kişilik oda da tek başıma yatıyorum ferah ferah boğaza karşı.
ağlamaya çalışıyorum.
Bir masalın içinde kâbus görüyor gibi,
Anlamsız kelimelerle boğulurken,
Son anda nefes alıyor...