bugün

görsel

gelsin artılar, hadi bakalım.
Siz beni bir de filtreli görün diyenler var.
görsel
Böyle bir şeydirler diye düşünüyorum
yine ekmekle tuvalete girenleri, haç yoluna mayın döşeyenleri ve küfre sapanları görüyoruz.
görsel
(bkz: lord marcus mr orangeus amoralistis premses)
görsel
"1 eksi oy almış bir de ben vereyim" diye tıkladığımda aniden 8 eksiye fırlayan fotoğraflardır.
normalde öyle gördüğüm gibi eksiyi basmam, eleman yakışıklıysa şukularım da.

ya amına koyim 20 21 yaşındaki elemanlar foto atıyor, ben neredeyim demeye başlıyorum işte o an. lan ne bileyim 2010 açtığım hesapla buralardayken böyle çoluk çocuk yoktu. çok mu bozdu lan buralar.

aah ah, eski sbag la ifşalarımız olurdu, ne karı kız kaldırmıştık. zaten kodumun sözlüğüden sonra internetten bir hatunla tanışmaya tövbe ettim. hayatımı siktiler.

atmayın abi fotoğraf eğer karı kız beklentisi içindeyseniz, vallahi tünelin ucu bombok yere çıkıyor. karı kaldırmaktan vazgeçin buradan. erkek erkeğe daha mutluyum yeminle, arkadaşım entryi görüp "yalarım" diye mesaj atıyor daha çok mutlu oluyorum. çoğu gitti gerçi, ben de gidip geri geldim ama ı ıh yok, eski tadı yok. kadro yok, herkes ayrı telden.

neyse bir süre daha buralardayım, ne zaman giderim belli olmaz.
Aşık olup başıma dert açmayacağınızdan emin olmadığım için yüklemiyorum.
ciddi ciddi şuraya fotoğraf atıyorsunuz ya * . sizi reziller sizi.
aralarında "ragnar lothbrok"unda bulunduğu fotoğraflardır. saçları kestirip kafaya dövmede yaptırsa aynısı lan..

görsel
alın ulan kezbanlar. (bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)

görsel
sözlüğün ahlakını bozan, huzurunu kaçıran fotoğraflardır.
insan kendini beğenir de bunu böyle, herkesin içinde "ben yakışıklıyım" diye yapmaz. bu ne özgüven, bu ne çiğlik lan!
Soldaki bence.
oo ersin esat doğanay da sözlükçüymüşahaha.
fako beri bak beri, bıyıklarına zeytinyağı süren, beri bak!
sözlükte 2000li var beyler.
Daha sakalı çıkmamış veletler ile muhatap oluyormuşuz aq.
doktor bu ne?
isviçre gibi tarafsız olmak en iyisi. ikisi de birbirinden kötü... Bir de insan niye böyle kendini rezil etmeye hevesli olur ki?
(img:#1433861)
Bu başlığa her baktığımda sonuç böyle oluyor.
(bkz: ragnar lothbrok)
Biraz yer açalım bir tipitip daha gelmiş.
güncel Önemli Başlıklar