bugün

Kuşkusuz uzunca bir süredir ortalarda görünmeyen, samimiyetsizlikte ulviyet ve estetikte asgari varlık gösteren asıl ve kel prenseslerin fotoğraflarıdır.

görsel
Marcus yıllar seni de çökertmiş yaşlanmışsın. Vay be sözlüğün emektar yazarıdır bir nevi kara şövalye uydusu gibi yıllarca gidip gelen.
Keske sapka taksaydin.
Marcus beyi sözlük kızları yaşlandırdı.
Kuşkusuz riya ehli, antipatiye baliğ ama yine karbon bazlılığından ötürü meşru prenseslerin birkaç şükür duası öğreten fotoğraflarıdır.

Not: kel değilim, saçlarım saydam.

görsel
Emre Kongar ve Walter White'ı çarpıştırmışlar.

Sonuç: lord Marcus.
aga be sana kayarlar burda yanlış anlama ama.
prensesler diye girdik
prenses ela cikti amk
kafaya bak lenine dönmüş amk.
Bize gider yapanların gözümüzün içine bakmaya yürekleri yok.

(img:#2184131)
Başlık sözlük prensesleri ama gel gör ki başlığın altını gene bizim saplar doldurmuş. Fotoğraflar bile erkek. Hakikatten kadın yokmuş la bu sözlükte. Düz dünyaya inanmaya başlıyorum.*
(img:#2184352)

(eski prensesler hayal oldu) 01.01.2011

lolipop ülkesinin prensesleri nerede?
ölmekten yoruldum artık,
kimdir yüzümde yaşayan senelerdir
gördüğüm ben değilim leyla.
Kuşkusuz gerçek sözlük prenseslerinin fotoğraflarıdır. Kamera kötü olduğu için saçlar çıkmamış.

görsel
ulan bi heyecan koşa koşa geldik karşılaştığımız manzaraya bak yazıklar olsun.

lord marcus amucuh piremses umut tacirliğini bırak.
bez bebek nana yı merak ediyom.
Kuşkusuz yaran tipli ama hakiki prenseslerin fotoğraflarıdır.

görsel
Premses sen o peynirci kızdan sonra toparlanamadın usta anlıyorum. Biraz süzülmüş gördüm seni. Üzülme sana kız mı yok artık başka peynirci babalara müşteri olmalısın. Hayatının aşkı oralarda biliyorum.*
görsel
Sağ kulakta küpe var abv hemen takipten çıkayım.
Kuşkusuz uzun bir süredir çorap diktiği için fotoğraf çekemeyen prenseslerin Somali'de çekilen fotoğrafıdır. Saçım çıkmaya başladı.

görsel
Bu da yaşlanmış.
Geneli şöyle
görsel
burası onlyfans olmadığına göre sorun yok.

öyle bile olsa sen yazdıklarına bakacaksın. eğer manken izlemek istiyorsan bir sürü mecra var. oralara takıl.
Kuşkusuz hayli uzun bir süredir atılmayan, saçlarına gümrükten geçerken el koyulan prenseslerin fotoğraflarıdır.

görsel
o kafanın içinde neler dönüyor??
Akıllara tek bir anıyı getirmektedir.
görsel