bugün

ben oldum ama harun abi çıktı. bir görseniz o kadar tatlı bir gülüşü vardı ki, bide öperken sakalları batıyordu. ben hiç bunları hakketmedim, hep iyi niyetim kötüye kullanıldı. kirlendim ama hep sevdim. unutmadım seni harun abla, unutamadım. hem nasıl unutabilirim ki?
'sözlük kızına aşık olmak seni delirtir
bu kız izdivaç için ne kötü bi cariyedir'.
Sözlükte kız bulunduğuna dair umutlanmamı sağlayan başlık.
enteresan olsa gerek. olursam tek cümlede özetlerim buraya, malum uzun entryler okunmuyo.
Şartlara uygunsa neden olmasın.
Evet gecenin bu vakti yuzunu bile gormedigim insana abayi yaktim heralde.
Allahim sen yardim et.
Milletin aşk fantezileri yüzünden kendi fantazilerimizi tasarlayamaz olduk valla zaten en son hatırladığım şeyde sanırım ben umreye gidecektim herhalde...
Var mı böyle bir olay yaşanmışta, yoksa silcem hesabı. Düşüyor mu yani böyle??
Yeni üye olduğum için daha başıma gelmedi fakat dilerim ki olmaz görmeden etmeden nasıl aşık olunur? Olunursa buna aşk denir mi?
Gereksizdir. Yapmayın
Aslında sözlük kızı diye bir şey yok sözlükten tanışılan kız vardır.hem emin olun persicope yada twitter da takılan bir çok kız gibi burunları havada egoları ise Allahu ekber dağlarında değildir samimi içten kızdır.benim buradan sevgili değil fakat iyi bir bayan dostum oldu kendisi ile 3-4 aydır konuşuyoruz da her neyse iyi kızlardır.
Yanlış bir taradı yoktur. Sanalda bir çok insanı gerçekte tanıdıklarımdan daha iyi tanıdım.
görsel
erkektir o. kız olsa duramaz.
Bir fıkrayı akla getirir.

bir gün temelin arkadaşı gelmiş yanına,
Sohbet muhabbet derken demiş ki,
+ ula temel bir arkadaş topluluğuna girdim adamlar manyak.
- la nasıl bir şeymiş o?
+ akşam gel seni de götüreyim.
sözleşmişler ve akşam bir mekanda buluşmuşlar.

biri demişki ilerleyen saatte
× hadi organize olalım.
Temel demiş
+ ula organize ne amk.
- uşağum şimdi ışıkları söndürecekler kim kimi tutarsa silkecek.
temel demiş
+ ula ben varum.

böyle bir kaç kez organize olmuşlar.

3 5 sefer sonra biri demiş yine
× hadi organize olalım.

temel demiş,
+ durun amk. Silkerim organizenizi.
tuttuğumüz iki meme, yediğimiz tarrağın haddi hesabı yok...

Özet geç piç diyenler için;
Sözlükte kız olmadığı için umduğunuza değil bulduğunuza razı olmak zorunda kalırsınız.*
eşek gözlü bir sözlük kızına aşık olmaktır, dağlara taşlara çıkıp avazımca bağarmak istiyorum........
Bunu kaç defa entrylerimde belirttim kim bilir ancak ne talihsizliktir ki kaçınılmaz sondur. Gız ağına düşürdü mü yandı gülüm keten helva. Kime aşık olacağınızı siz seçemezsiniz en nihayetinde, ehehe.
yok artık ebesinin wittgenstein'ı. olmayacak şeyler peşinde koşmayın sevgili yazarlar.
yazacağım ilk ciddili entry. kızın entrylerini okuduğumda yüzümde gözümde çiçek açıyor resmen. bu kız 20 yaşında nasıl böyle masum, merhametli, temiz kalmayı başarmış iq? taktik verin, derhal.

not: numara yapamayacak kadar saf.

edit: ne eksiliyorsunuz lan? aşkıma saygı duyun. kız az önce başka entryimi açık oyladı üstelik.

edit: zeyna ay hoşt ulan.

edit2: pislik kalplerinize benzetmeyin kızı. adını ifşa edecek değilim. 2 aydır, aynı duyguyla yazdığı şeyleri okuyorum. 29 yaşındayım ve bunu idrak edecek derecede zekâya sahibim. zeyna sen de boş beleş bir insansın, senden akıl isteyen olmadı kudurdun kendine kendine. gidip şu 1.90 yazarı arasan iyi olur. (bkz: swh)
Ayyy olabilir mi böyle bir şey?
Kız olduğuna emin misin?
Bir çay için bence aynı ilde misiniz kardeşim.*

Edit:görmeden daha peki.
yokluktan baska bir sey degildir. kimse burada kendisi degil. sozlukten tanisip, karsilikli gorusup sonra asik olduysan bunu anlarim. Ama sadece buradaki entrylerden asik oluyorsan:

(bkz: yokluk)
Entrylerine bakıp duygulanıyorum, odama sonbahar geliyor. (swh)
Neden beni sevmediniz lan allahsizlar?