bugün

gereksiz başlıktır.

gerici olduğumdan değil, bu bilgiler ne işimize yarayacak.

misal '' follow'un 21 ile 25'i arasıymış.
ona mesaj atmayalım gergin midir'' diyeceğiz.

edit:zaten kimseye mesaj attığım yok örneklendirme yaptım.
görsel
epey gündemde kaldı bu regl olayı.
Yemek yemek gülmek kadar gerekli bir durum.
her zaman derim regl olmak elbette ayıp yahut utanılacak bir durum değil.gizlemek de gerekmez.fakat ilana hiç gerek yok, çirkince.

tıpkı erkeklerin ereksiyon, kimsenin bilmediği cumartesi olayı başlıkları gibi.

(bkz: başkası adına utanmak)

tnm: kimsenin bilmesine gerek olmayan özel günler.
Göt, meme muhabbetinden öteye gidemeyen adamları geren günlerdir.

1-4 eylül arası şimdikinden daha çok hönküreceğim canlarım.
O değil de erkekler hakkında yada konu başka birşey olunca bunun gibi trol başlıklar ilgi görüyor herkes anketi dolduruyor. Ama konu regl olunca neden herkes ayıp falan moduna da ben anlamıyorum. Bu çok sağlıklı bir durum aslında. Neden tabu halinde yani.
bir kadın regl başlığına yazabilir. hayatını, duygularını etkileyen bu döngüyü, hissettiklerini anlatabilir. bu yasak değil, ayıp hiç değil.

ancak regl olduğu günü haykırmanın, bunu "siz erkekler her şeyi yazıyorsunuz, bu da benim özgürlüğüm" martavalıyla insanların gözüne sokması, bu özel bilgiyi paylaşarak cesur, özgür, asi kadın imajı vermeye çalışması ancak mide bulandırır.

bu günler çok yakınlarımız hariç kimseyi ilgilendirmez ve söylenilmesi çirkin ve gereksizdir.
cinsel organının adını söylemeye utanan babaannenin torunu değilmişçesine, ayy ne var bunda yanee, doğal bir şey bu, diyen kızlara ait günlerdir.

güzelim tamam doğal fakat sen buraya offf bir 31 çekmişim var yaaa, yazan bir erkek gördün mü?( ben görmedim.yazdıysa onun edepsizliği) bu da doğal değil mi? bunu belirtmek zorunda değilsin ki..

hani bir şey öğrenirsin, mesela kahve ile limonun ishale iyi geldiğini, gelir bizimle paylaşırsın eyvallah.ama sırf belirtmek için yazıyorsan attention whore diyince kızma.

öpüyorum yanakla..neyse ya da iğrendim ya.
kizlara kotex gelsin diyen azgin yazarlarin actigi baslik.
Kadinlarin molped tasima gunleri marka onemli degil bi ped tasidiklari gundur.
bir altın günü değildir ama yumurtlama eyleminin sağlıklı yaşanıyor olmasından dolayı altından bile değerli olan günlerdir.
kıymetini bilin.
Kadinlarin korunmasiz, ilgiye muhtac ve azgin oldugu 3-5 gunluk doneme tekabul etmesinden mutevvellit, ozel mesajdan yurumek isteyenler icin acilmis oldugunu dusundugum baslik.

Bravo abazalik sen nelere kadirsin.
Ne yapalım yani erkeklerde 31 günlerini mi yazsın? Doğal bi gün işte.
bu kadar ruh hastasi ve sapigin oldugu sozlukte konusulmamasi gereken konu.
hayir o degilde surekli cinsel icerikli baslik acan abazanlar buraya 'ee ne yapalim normal bir gun iste ehehe' yazmislar.
kendileri sapiklik yapinca sorun yok tabi. ama konu kizlara geldi mi ee normal gun iste ya ne konusuyorsunuz moduna gecerler.
hangi gün olmasını istersin?
sadece kendilerini ve yakınlarının bildiği günlerdir.

ne iğrenç bunu gündeme getirmek.
şubatın 30'undadır.

not: erkeğim.
Bizene mk.
Çaylak sözlük kızı olarak beni pek etkilemedigini düşündüğüm durum. Oyle delirip saga sola saldirmiyorum gayet sakin. (bkz: Nekadardahanfendibirbeyan)
her ay aynı tarihe denk gelmeyendir. her şey yolunda ise, 28 günde bir olandır. ahahah
16 aralık 2015.
ufaktan kıvranmalarım başladı umarım bu ay rahat geçer.
Bazı kızlar o kadar çirkin, o kadar tipsiz, o kadar ahlaksız, o kadar edepsiz, o kadar namussuz ve o kadar kevaşe olurlarki sırf ilgi uğruna mahremlerini ortamlarda ifşa ederler. Çünkü başka türlü ilgi elde edemeyeceklerini bilirler.

Herkesin özel günü kendine kalsın. Paylaşan, konuşan, imada bulunan da en ağır kevaşedir.
her ayın 15 inde yarım kilo cigköfte bedava.
ahaha
nerdeymiş bakalım düzenli sevişen sözlük kızları

--spoiler--
haniimişş, haniimiiş
--spoiler--
sözlük kızları'nın ayda 1 kere yaşadığı sıkıntılı gün (bkz: muayyen gün)

eskiden bahsi geçtiğinde utanan, ayıplayan kızlarımızın zaman geçtikçe dile getirmesinden çekinmeyen bir hal alması iyi mi oldu, kötü mü bilemedim