bugün

Sanarsın bize laf yapanların hepsi bilimsel entry giriyor. Öyle vajinayla ilgili cinsel cinsel başlıklar uplamakla bilimden bahsetmiş olmuyorsunuz. Lafım herkese değil , kendini birazdan belli eder onlar.
sözlük erkekleri sabah akşam higgs bozonu, uzay-zaman, astronomi, tıp, fizik kimya konuşuyor sanki amk, tepkisi verilesi cümle.

edit: sözlük erkeğiyim ama objektifim beyler ve görüyorum ki doğru söyleyen yine 9 köyden kovulur olmuş.
Onlar ne bilim'ciler bahsetmiyor değiller yani.
sözlük kızlarının erkeğin tarih-coğrafya-fizik ve kimyasından söz ettiklerinin farkında olmayan gafil erkek beyanıdır.
Kız ve bilim. Hahahahaha. Bir sohbet esnasında "aynen"den başka cevap alamadım lan tanıdığım kızların çok büyük kısmından bugüne kadar. Beyne ihtiyaç duymaz onlar kardeşim. Başka silahları var...
Bilim(sizsiniz) kızlar.
sözlük erkekleri de sözlük kızlarından bahsediyor, kapatıp gidelim bence.
Buyurun sevgili 'solucan delikleri'?!
Neyden bahsetmiyormuşuz?!

Bilim en büyük güvendir.
Çünkü onların halleri vardır.
Hepimiz burada toplumu temsil ediyoruz.
Futboldan televizyondaki insanlardan siyasetten başka bir şey konuşulmuyor ki sokakta.

Hem de diyene bak hahah.
zinhar yalan hem de kuyruklusu. ben şahidim.
Sözlük erkeklerinin aşırı bilimsel ve mantıksal konuşmalarından, her birinin bilim insanı kapasitesinde olmalarından mütevellit kızlarımızın bu kadar zeka karşısında sessiz kalmasıdır.
Uzayda aşkvarüs adlı yeni bir gezegen keşfedildi. Ve bu geZegenin aşk geZegeni olduğu ünlü astronomlarca tespit ve tahlil edildi.

(bkz: Napsak oraya mı gitsek)
siyaseti burada itina ile kirletmişsiniz, bilimi de sözlük afedersiniz erkekleriyle konuşarak kirletesim hiç gelmiyor. solcu kız başlıkları muhabbet seviyenizi yeterince ortaya döküyor zaten. iki gün sonra da modern fiziğe bunlar artık demode diyen kız başlıkları çıkar, cinayet sebebi.
Gratis ten çıkarlarsa bilime zaman ayırabilirler belki.
şimdi ben burada "gametlerin mayoz bölünmesinin 2.aşamasında sertoli hücrelerindeki değişimin nedeninin hala bilinememesi" diye ya da "nörofibromatoziste genlerin rolu" diye başlık açsam tıp okuduğunu belli etme çabası dersiniz. açmasam bilimden anlamıyor. abi bi yürüyün gidin lütfen..
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)
bilim ve kızlar ahahaha. bazı kızların tek bildiği orospuluk bilimi.*
Mu'tad bir vak'a.

Cümle âlem hemfikirdir ki, Türk kızlarında genel kültür zayıftır.
Hayır bir düşünün siZce siz bilim konuşulacak insanlar mısınız?
(bkz: gerçekçi bit tespit)

Nedense bu hanım kızlarımız sürekli (Regl) (oje) (manikür) (pedikür) (sir ağda) gibi konuların etrafında vızıldayan sinekler gibi dolanır dururlar.
Düzenli olarak Kuantum fiziği hakkında hoş sohbetler gerçekleştiren biz sözlük erkeklerini üzen durumdur.
" kek yapmam bilimsel değil mi ? " dedirtendir.
... yapan kız ya da şu şu boylardaki erkek gibi başlıklar açan sözlük kitlesi var evet kültürlü insanlar da var fakat dalgaya alıyorlar sözlüğü.
benimle birlikte atomu parçalayacak kız arıyorum yakarışı.

nerede bu sözlük kızları?