bugün

1981 model gelinlik o...

zevkini şapim.
naftalin kokar o be.
Bir gelinlikte göğüs kalça göbek ve bacak dekoltesi kesinlikle olmamalı bana göre.

Kusursuz bir sırt dekoltesi, memeye varmadan biten omuz dekoltesi olmalı, omuzlarda kollara düşen dantelli askılar...

eteği kabarık ya da pullu payetli olmamalı. etek, dökümlü salaş ve güpürsüz sadece tül olmalı.

saçlar toplanmamali yaa... sade düz bir taç...ben olsam canlı papatyalardan veyahut sadece iri incilerden taç yaptirirdim.

Gelinlik dediğin şey kuğunun insan tasviri olmalı. Kadının hatlarını ortaya dökmeden, masumiyetlikle zerafet arasında mekik çeken görüntüler vermeli sürekli.

Ben gelinlikte dekolteye karşıyım.

Görsel bulursam editlerim.
(bkz: A tipi gelinlik)
Onun içinde olduğu gelinliktir...

Net.
prenses model ve duvaklıı aşırı kllişe bir gelin olucam.
duş örtüsünü gelinlik diye yutturmuşlar. bu da hayalinizi süslüyor öyle mi..
görsel

koca olsa da evlensek be.
görsel
Böyle beyaz.
görsel
Hayalleriniz düğün ya da gelinlik veya mobilya olmasın. Hayalleriniz güzel yerler görüp gezmek olsun asıl yaşamak çünkü bu. Gelinlik başınızı göğe erdirmez aksine ne kadar otoriter olsanızda belli bir boyundurluğun altına sokar.
görsel
Beyle.
O kadar güzel olur ki şuan hayal bile edemiyorum,hayal bile edilemiyorsa siz düşünün...
Hayaller Paris, gerçekler Yozgat.

Alışmadık götte don durmaz misali, başkasında harika gözüken gelinlikleri, 80 beden belinize geçirdiğinizde acılarla yüzleşeceksiniz.
(bkz: yaman balıkçısın delikanlı)
Hayallerindeki gelinligin uzerinde hicbir zaman hayal ettigi gibi durmayacagi gercegini ancak nikah masasina otururken fark edicek olan zavalli gelinler ve gelinlikleri.
(img:#1162285)
evlenmeye uygun biriyle tanistigimda, evlenmeye karar verdigimde deneyip karar verecegim gelinliktir. Hayale yer yok zihnimde.
Ulen bi taraftan kızıyorum, bi taraftan da spor haberleri, am, göt, meme şeklinde erkek başlıklarına karşın, sözlük kızlarının bu tür paylaşımlarını destekliyorum. Haydin kızlar. Yanık külotlu çorap koksun buralar. Telefonda bulabilirsem gelinliğimle bi fotomu atcam hatta. Eskidik biz ama olsun gari.
Şu kır düğünlerinde olan sade kibar ve elbise gibi olanlardan. Kabarık bir etek giymemek adina kış vakti kır düğününe razıyım.
Bu gelinlikleri giyebilecek hatunlarin hepsi mi burada yazarmış.

Eneee...
Ben hic böyle açıp saatlerce gelinlik bakan kızlardan olmadım ya.içimde harun abi yatıyor galiba.
Taş gibi göğüslere sahip olman gerek bacım.
içine sığamayacakları gelinliklerdir.