bugün

Nerede el hareketi çeken kız fotoğrafları ? Sözlük düşmüş, gömülmüş... Cildin dokularının arasına yağ gibi sızan ısırgan otu zehri misali, gözlerimizi kaşındırıyor.
buraya fotoğrag atmak "yeterince karma kastım hedi eksi yağmuruna tutun beni" demek gibi bir şey...gördüğüm şey hoşuma gitse de gitmese de fotoğraf atan herkesi medeni cesareti için oyluyorum öncelikle...

ikinci konu, kızıl güzel renk ama sen danla biliç'e çok benziyorsun fake olma ihtimalin yüksek!!!

üçüncü konu, budapeşte de seni özledi mi ?

edit: ikinci ve üçüncü konular faklı yazarlara hitaben yazılmıştır... ( fındık beyinli bazı tipler algılayamamış)
Bu sabah kızlara bir hal oldu. Peşpeşe fotolar geliyor. Arkada kedi mi var. Warkeeper güzel gibi duruyor.
bu kızıl saç stoğunun olduğu siteyi söyleyin de direkt girelim oradan link atıp durmayın mk.
Bel ağrılarına sebep olabilecek fotoğraflar içeren başlık.
görsel
istemsizce aklıma annemin 23 nisanda bana aldığı balon geldi.
görsel
görsel
Terli terli su içmen guzum.
Feykler sofrasına dönen sözlük fasilitesi.
Modların abazan olduğunu tescilleyen fotoğraflardır. Normalde şu başlığın silinmesi lazım. Böyle şeyler varken formatmış, imlaymış falan diye bahsedenlerin ta.
Afet gibi bir şey değilseniz fotonuzu falan atmayın aq. Sizin o 3 külo boya sürülmüş yüzünüzü görmek zorunda değiliz.
Çiçekleri almış sözlüğün influecer kızlarının fotoları. Buna özel terim de bulunmalı. Should be ulugirl.
(img:#2158254)

Bu kilit ne zaman açılacak...
izin günümün keyfini çıkarıyorumdur.
7 inch topuklu ve dar etek giymek yok bugün!
Doğa ve ben:

görsel
görsel
güzel ayak görseli de kadraja girince pek daha hoş olmaktadırlar.
Tamam anladık memen var tamam.
Sözlük taşlarının fotileri.

Kiz ben demedim mi foti atma diye. Hayret.

Swh.
Kırkpınar da altın kemer için mücadele eder bu kız.
durduk yere azdırmıştır neyse ben 31 çekmeye gidiyorum.
kolları 2-3 ton inceltsen daha iyi olur.
sebepsiz yere azdırmıştır. evet.
görsel
Memenin kadını var. Vay be tek iri memeli ups boobss degilmis.