bugün

görsel
Beni ozlediniz mi bebisler?
(bkz: galiba aşık oldum)
görsel

(temsili)

geneli böyledir
Bu başlığa her girdiğimde

görsel

Beybi!
la son feci kedi bu muymuş..

lan eğlence derken karaköye demir baş olacaksınız amk..

geçmedi mi göte vurulan tepiğin acısı hala?
görsel
(bkz: sümeyye detected)
Eksi yağmuruna tutulmamak için atılmayan fotolardır.

Hayır bilsem eksilenmeyeceğini mememide atarım.
bir gün şuraya atılan fotoğraflar yüzünden birinin başı yanacak.

işte o zaman kahkahalarla güleceğim.

yavrum sıkmadı mı Instagram'dan bulup bulup getirip buraya attığınız fotoğraflar? sizin için söylüyorum ben yoksa güzel eyeliner örnekleri görüyoruz bak ne hoş.
Elif şafak okuduktan sonra yüzünün nurunu, balta girmemiş kaşlarını, diş hekimliğiyle beraber sözlüğe getiren kızlarımızın fotoğrafları. Bi de şu yeni nesilde ince kolye moda oldu ya her görüşte bir epilepsim tetikleniyor.
Babasının prensesi.
Only allah.
Erkekler eklemesin .s.s
Kalp kalp kalp.

Edit: vay amk diğeri cıktı.
ben atınca bu kadar girdilerle dolmuyor bu başlık. neden biliyor musunuz? çünkü güzelliğimin zaten herkes farkında.
Kendi fotoğrafları mı instagramdan araklama mı fatk etmez.
Güzel olmayan fotoğraflar.

Bayramlık galerimi açtırmayın.
iddialı kızlardan beklediğimiz foturaflardır. Öyle bakımsız halim ezer demekle olmaz kanıtın varsa çıkarıp vuracaksın masaya. Harun abiysen vurma. Evet.
görsel
sanırım seviştikten sonra çekilmiş bir takım fotoğraflardır. ayrıca eski sevgilime de çok benziyor umarım o değildir.
Oyşhh!

görsel

Beybi!
görsel
sacim sekil kips
görsel
Maaşallah hepiniz elizabeth hurley siniz hiç balık etli veya şişkonuz yok zaten.
Olm buluşunca neden hepiniz şişman ve kısa boylu cikiyorsunuz madem.
görsel
Uygun fiyata burun küçültme ameliyatı reklamı vermek için uygun yer arayışını sonlandırır.
Adı anime değil, ama kendi animeymiş.
Maşallah kimin kızıysa.
Bahse girerim 1.60 boyu var gözler lens sözlükte prim yaparsın peki dışarıda ?...