Bir tanesi benim kutumda. Sohbet ediyoruz.
Kulaklığımı takmış (bkz: SlowTürk) dinlerken bütün haber kanallarını tarıyorum.
görsel
sınavdan çıktılar, kirlileri yıkayıp soruları tartışıyorlar.
votka içiyorum.
ne yaptıkları değil ne yapacakları önemlidir, ve marak konusudur.
O taytı da ameliyatla falan bi şekilde aldıralım artık. 82 senedir üzerinde, sıkılmadın da.
offff ki ne of. taytında uyut beni.
kitap koysa ay özenti, kahve koysa ıyh şekilci, elini koysa ilgi çekmeye çılışıyir, yüzünü koysa yollu, direk amaca yönelik totosunu koymuş ona da itiraz ediýosunuz arkadaşlar *

neresini koyacak bu kızlar !?!

bu arada tayt çok rüküş olmuş ..s
görsel
Çay içiyorum, size de koyayım mı?

Edit: şşş arada oluyor öyle gözler bozuk mazur görün.
Edit2: gözüm bozuk gözüm.
Sürebiliyorum arkadaşlar, (#41682101)
iKEA FiXA 3 PARÇA BOYA BADANA FIRÇASI seti ile oje sürülmüş parmaklar..

bence ilginç!
Şöyle bi yol buldum yürüyorum kenardan
kenardan

görsel
sözlük kızı, ustalar ve duşakabin.. gözüme ilk çarpan kelimeler. noluyo lan felan oldum bir an.
Kahve yapıyordur.

Ayrıca (bkz: sözlükte kız mı var)
Mesaj bekliyor.
keşke davet edilsem dediğim fotoğrafları gösteren başlıktır. sonbahar hanım olmadı arkadaşına yürürdüm.
o üçüncü tabak benim olsa keşke. tee küçüklüğümden beri böyle gıybetli gün falan görmedim lan. o kısırlı pattis salatalı böğrekli galeteli tabakları ve demli çaylı organizasyonları özlüyor insan. bu bir dram değildir de nedir. şimdi öşek gibi adam olduk yılda 1-2 sefer böyle organizasyonlar yapılınca eve sokmuyorlar..
ordaki tek hobby'nin amacı nedir?
Hobbynin amacını soran olmuş ne olacak kızlardan biri regl.

Ya çok zekiyim yeminle.
görsel
görsel

bos yapiyorum.
Ulan bir şey yazacam şimdi yine abdestim kaçacak. Merak etmediğimiz kezo sorunsalıdır.
mide bulandırıyor.
Ermeni arkadaşımla kendisinin evinde erasmus ta takılmacalardayım. içeride 2 italyan beyefendisi daha var. Hepside uzun boylu ve yakisikli cocuklar. Ortam ısınmaya basladi kim bilir birazdan ne olacak keh keh
furkan emirce videoları izleyip gülüyorum, bu adam işi biliyor. cellat faruk

https://m.youtube.com/watch?v=C_mOmzLNSfY
Sigara içiyorlar online.