bugün

Yatmadan arkadaki pembe borcamı dolaba koy. Sabaha kadar bozulur dışarıda.
sevimli midir nedir. salağa bak. nasıl güzel gülmüş yandan. 2 tane çaydanlık neyin nesi merak ettim kendisi dururken. o güzel metalik gri ve arkasındaki arkadaşı, plastik su şişesiyle. ve minik küçük peynir kasesi, pembe pembe. şapşik.
ben kettle'a (bkz: ketıl) talibim. çok şık duruyor. bebeğim benim.
Bütün kezoşlar akıl vermiş şöyle yap böyle yap diye.

Akıl verceğinize evlensenize lan adamla biriniz.

Safi çenesiniz mnakoym.

Ehli din erkek fotoğraflarıdır.
görsel hayde iyi geceler.
çok tatlı ya. Dua demek hay allah.
şimdi ben buraya neden çıktım niçin çıktım nasıl çıktım
(img:#1789704)

Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.
verdim şukunu pompa. hüzünlendim lan açık açık arıyorsun allah bereket versin inşallah. neyse bi bakınızla bu entryi taçlandırayım.

(bkz: böyle düşüyormu)
jinekomasti hastalığına sahip mavi gömlekli bir arkadaşı gördüğümüz fotoğraflar. yav ben sizin amınızakoyayım .

edit: postal dudaklı göğüs kıllarını gösteren bir piç geldi şimdi.
görsel
Anlık.
görsel

*t Kuzeydeyim yine, çayım ve çadırım.
Lan şu tiplere bakıyorum da ben "olayım tip değil" derken kendime haksızlık ediyormuşum. Bu ne oğlum? Akraba evliliğinin meyvesi misiniz hepiniz lan!
görsel
Aga gozlukleri cikarip atin, gozlukle brad pitt adam bi cikariyo habes maymunu.
(bkz: allah günah yazmasın çok çirkinler)
görsel
Haberim yokmuş gibi çek kanka.
sabah namazındaki duaya yetieşemedim, umarım önümüzdeki ilk sabah namazını eda ederken dualarında bu genç kardeşine de yer verirsin. saygılar, selamlar. bu arada yazdıkları harfiyyen beni tarif ediyor. ben de taliplilerimi bekliyorum. şimdiden yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
Açmaz olaydım dediğim fotoğraflardır.
sözlük yazarlarının çoğunun asösyel (jahrein tipli) kişiler olduğu kanaatine gelme nedenim olan fotolardır.
görsel

fotoğraf sizi yanıltmasın 2016 yılından kalma, şuan profilimde neysem oyum.
isteyen 2.5-3 yıl önceki halimi profilimden medyaya bakarak bulabilir.
Şuan yıkık bir tipim.
Ha derseniz tatmin olmadık zest isimli eski yazarı aratın medyasının sonuna doğru bakın o benim işte.
Bi iddanın yenilgisiydi o fotoğraf.
görsel
görsel

Selamun aleykum yoldaşlar.
o kadar sırığım ki fotoğrafımı atsam bazı uzun saçlı arkadaşlarımız seninle kahve şansımız bu kadar sırık olmamalıydın dememleri için atamıyorum. öyle olsa da atmazdım herhalde... herkese iyi sözlükler ve güzel yol lar dilerim.
(img:#1795527)
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar