bugün

sürekli eksilendiğim için artık kesinlikle atmama kararı aldığım fotoğraflardır. sözlüğe atmak için yeni bir sürü fotoğraf çekilmiştim. ama artık atmayacağım. Neden? çünkü eksilendiğim için. başkası olunca hemen artı veriyorsunuz beni eksiliyorsunuz. neyse hayırlısı olsun. dertler derya olmus efsanesi bitti.
fotoğraf atmadık yine eksilendik. olaya bak amk.
görsel
Böyle yakışıklılar varken siz mi artı oy alacaksınız yapmayın lütfen .
adam çok yakışıklı ya... ama kusura bakmayın arkadaşlar bakın küpe takmış. gördüm küpe takmış kesin top.
açmayın kenafir gözlü.
görsel
Emin misin *
Asuregibisurat allah seni tipinle siniyor kardesim asi gelme sakin dua et.
görsel
Sa
kızlar baştan söyleyeyim ben öyle evlilik adayı falan aramıyorum direk özel mesajla saldırmayın. kimseye pas vermem sözlükteki kızlar dobicik. özenmeyin sizde çalışın. çekemeyen anten taksın.

aynen coni.

görsel
Yapmayın...
Anlık.
görsel
(img:#1389001)
çakalların krallığı kurt uluyana kadardır.
yorum atanlar değerli.
görsel
http://2.bp.blogspot.com/...TX0ccg/s1600-h/112hi2.jpg
görsel
Bugün den gözlerimiz kanadı anne.
tayyip böyle etkili konuşmadı dertler derya olmuş. seni chp'nin başına getirelim gel s.ktir et evlilik falan boş iş.

bir takım kurtulamadığımız fotolardır.
Adamın namaz kılmaktan dizleri aşınmış. (bkz: allah kabul etsin)
Hayırlı işler.
hayatıma aseksüel olarak devam etmeye karar verdim tişikkirler..
Adam kendini yakışıklı zannediyor. Tipini eşşekler kovalasın. Evet.
tövbe estağfurullah.

ulan premses yine güldürdün.
Şu özgüvene hastayım ya! Adam angry bird tipi ile fotoğraf atıyor, yetmiyor kızlara da selam ediyor *
Keşke ben de zamanında bazılarının eline vermekle yetinseydim de bugün aranızdan bazıları burda olmasaydı dedirtti,bela aldık akşam akşam başımıza,bu nicki aldığım gününde anasını sikiyim.
baktım kızlar olta atmıyor. Ben atayım dedim. Paylaştığım fotoğraflar bir arkadaşımındı. Ben de buraya fotoğrafımı atacak kadar yürek ne arar? Neyse, oltaya takılmayın yani.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar