bugün

Artan köprü geçiş ücretlerinden sonra işe böyle gidiyorum, umarım tımarhaneye kapatmazlar. Hem trafik de olmuyor.

görsel
Para var huzur yok un, atleti haricinde, Kalite yerlerde amk. Saf ve doğal haliyle on numara olmuş. Diğerleri yapmacık duruyor.
görsel
ortam memurlar.nete dönmüş. neyse kokumuzu bırakalım. *
sözlük kızlarımızın bizlerden çok daha gözü kara olduğu kesinleşti artık. bugüne kadar birimiz--ayakkabıları da görünen-- tam boy resim koyamadı. varsa yoksa kravat, ceket deseni, kol saati, bazen de atlet / tişört.
Aslan yürekli para var huzur yok!

Adam tam bir moda ikonu yemin ediyorum.

Cesaretini takdir ediyor ve Seni seher yıldızının reklam memesi pardon yüzü olmaya davet ediyorum.
Gömleğim "hakim yaka" olsaydı, bir zamanların yerlere göklere sığdırılamayanlar tarafından şerefsiz ilan edilen cemaatçileri kombinidir.

Hakim yaka gömlek giymemek ile iyi yaptım zannımca.
(img:#2228169)
akıyor bugün maşallahta, arkadaşlar boydan atın boydan. bizi detaya boğmayın.
(img:#2228344)
yaz gelmiş niye söylemiyonuz?
resimdeki koltuktan galiba ablamın kayınvalidesinde var.
(img:#2228376)
iş icabı
görsel
bilezik takan erkekleri görmemize vesile olan yazarımsılardır. bunlar evlenecek te kadına bakacaklar he. gerçekten çok yazık..
(img:#2228394)
Bugünkü değil de bir günkü kıyafetleri diyelim.
vaaay para var huzur yok kardeşim, hard siken erkeksi bir foto atmış. adamsın reiz.
görsel
(img:#2228425)
Anasını satim sanki hiç beyaz atlet şortla tv karşısında yayılmamış gibi fotolar atmışsınız. instagrama döndü iyice.
Aynı (bkz: Tommy Vercetti) gibi giyindim farklılık olsun.
Anladık beymen giyiyorsun.
Anladık beymende satış danışmanısın.
Bisikletçi kombinidir.

görsel
Sözlük erkeklerinin de bir numarası yok. Gerçek moda ikonlarını görelim. Bize bok atanlar nerde?
Gri eşofman altı üstüne kamuflaj tişört, boynumda da kolye. Boy 1.58 ama mermi gibiyim çok şükür.
Hiç öpmiyim canım, yılan sevmiyorum...
(img:#2231346)